Cитуація RU Music повторилась під час перевірки Нацрадою ТРК «Чорноморська»

5 Грудня 2007
21781
5 Грудня 2007
14:48

Cитуація RU Music повторилась під час перевірки Нацрадою ТРК «Чорноморська»

21781
Cитуація RU Music повторилась під час перевірки Нацрадою ТРК «Чорноморська»
Представників Національної ради з питань телебачення та радіомовлення не допустили до здійснення перевірки на телекомпанії «Чорноморська» (Сімферополь). Про це 5 грудня на засіданні повідомив перший заступник голови Нацради Ігор Курус.
 
За його словами, 3 грудня  керівник телекомпанії Тетяна Красікова не впустила перевіряючих на підприємство, мотивуючи це тим, що телекомпанія перебуває у стані судової тяганини з Національною радою. Саме тому, як і у випадку з RU Music,  Нацрада вирішила звернутись до суду щодо анулювання ліцензії телекомпанії.
 
«Ми не повинні пропускати жодного випадку, коли наших представників не допускають до перевірок на телекомпаніях, тому що завтра нас не пустить перевіряти жодна телекомпанія, і Нацрада не зможе виконувати своїх прямих обов’язків», - наголосив Ігор Курус.
 
Президент Чорноморської телерадіокомпанії Тетяна Красікова розказала «ТК», що 28 листопада отримала лист від представників Нацради за підписом Влади Лепіної про те, що 3-4 грудня має бути здійснена позапланова перевірка. «У цьому листі йшлося про те, що причиною перевірки має стати виконання указу Президента про мовлення у дні жалоби та пам’яті Голодомору. Ми переглянули Указ Президента, і зрозуміли, що указ стосується державних телекомпаній, Держкомтелрадіо, Нацрадіо та Національної телекомпанії. Ми - не державна телекомпанія, а комерційна. Тому я написала відповідь, де йшлося, що у зв’язку з тим, що в указі Президента нічого не сказано про комерційні організації, я не бачу підстав для перевірки».
 
Також пані Красикова наголосила на тому, що «задля того, щоб не воювати з Нацрадою», додала інформацію щодо програм та заставок, які були змінені у зв’язку з 75-літтям Голодомору. Відповідь на свій лист вона не отримала, але 3 грудня до телекомпанії прийшли перевіряльники: «Коли вони прийшли здійснювати перевірку, то в документах значилось, що вона проводиться не через виконання указу Президента, а на підставі рішення Нацради 2001 року про жалобу, про те, як треба відзначати траурні дні. Я сказала, що тут є певні дисонанси і перевірки не буде. Ми дуже мило один одному посміхнулись і вони пішли».
 
Також Тетяна Красікова наголосила на тому, що зараз телекомпанія у суді вирішує питання щодо скасування останнього попередження, яке вони отримали за підсумками попередньої перевірки, і це стало ще однією причиною відмови у здійсненні перевірки: «Я вважаю представників Нацради, які здійснюють у нас перевірку, некомпетентними. Після їх минулої перевірки ми подали на них до суду, оскільки я вважаю, що вона була цілком упередженою. Вони розцінювали як агітацію під час виборів доволі суперечливі сюжети. Приміром, коли депутат сільської ради від БЮТ говорив про те, що влада не у змозі побудувати міст, це розцінювалось як агітація на користь БЮТ. Тому я вважаю, що в мене є підстави сумніватись у їхній компетенції і неупередженості. До того ж не зовсім правильно проводити ще одну перевірку, поки ми не з’ясували обставини Нехай подають до суду, будемо судитись, що поробиш».(Власником ТРК «Чорноморська» є головний БЮТівець Криму Андрій Сенченко, - «ТК»).
 
Також на засіданні 5 грудня Нацрада видала 6 попереджень за порушення під час днів пам’яті та жалоби (п’ять з них -  регіональним ТРО, одне - київській). Телекомпанія RU Music отримала друге попередження за порушення режиму жалоби.
 
«Детектор медіа»
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
21781
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Макс
6257 дн. тому
Молодец Татьяна! Вы не одиноки. Мы устали склонять головы перед этими чинушами. Непонятно только, пчему молчит Президент и его команда? Или его команда и есть Нац рада?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду