Коаліційну угоду оприлюднено. Медійні обіцянки коаліції НУ-НС - БЮТ

17 Жовтня 2007
23979
17 Жовтня 2007
19:57

Коаліційну угоду оприлюднено. Медійні обіцянки коаліції НУ-НС - БЮТ

23979
Коаліційну угоду оприлюднено. Медійні обіцянки коаліції НУ-НС - БЮТ
Блок «Наша Україна – Народна самооборона» і Блок Юлії Тимошенко оприлюднили угоду про створення парламентської коаліції у Верховній Раді VI скликання.
 
До угоди додаються 12 законопроектів, які голосуватимуться до призначення прем'єра. Це законопроект про скасування недоторканності народних депутатів, законопроект про скасування пільг народних обранців, закон про Кабмін, закон про імперативний мандат, пакет документів, які стосуються дострокових виборів мера Києва, законопроект про місцеві державні адміністрації, законопроект про місцеве самоврядування, законопроекти щодо центральних органів виконавчої влади та про внутрішні війська України, закон про держзакупівлі, закон про опозицію і про затвердження статуту ГУАМ.
 
Повний текст угоди оприлюднено на сайті НУ-НС
 
У програмі дій коаліції, зокрема, йдеться:
 
Важливою складовою громадянського суспільства є забезпечення свободи слова та  незалежності ЗМІ. З цією метою учасники Коаліції зобов’язуються забезпечити:
 
§розвиток та захист національного інформаційного простору;
 
§створення нормативно-правової бази для проведення реформи національної інформаційної сфери, демонополізації та роздержавлення засобів масової інформації, забезпечення прозорості стосунків власності у медіа-бізнесі, створення національної системи суспільного мовлення як інформаційного гаранта української демократії;
 
§запровадження соціальних гарантій для журналістів цих ЗМІ;
 
§сприяння самоорганізації журналістського середовища;
 
§впровадження нормативно-правових вимог щодо укладання угод між власниками ЗМІ та журналістськими колективами стосовно редакційної політики, а також прозорості у структурі володіння ЗМІ шляхом оприлюднення інформації щодо їх власників;
 
§ухвалення нової редакції Закону України «Про інформацію» відповідно до стандартів Ради Європи.
 
Також в угоді йдеться про збільшення обсягів соціальної реклами у медіа.
 
Посади віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань, Міністра освіти і науки та Міністра культури і туризму у коаліційному уряді належить до квоти НУ-НС, Міністра транспорту і зв’язку – БЮТ. Про те, що посада голови Держтелерадіо відходить НУ-НС, «ТК» вже повідомляла.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23979
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
ніпонял
6306 дн. тому
створення нормативно-правової бази для проведення реформи національної інформаційної сфери, демонополізації та роздержавлення засобів масової інформації, забезпечення прозорості стосунків власності у медіа-бізнесі, створення національної системи суспільного мовлення як інформаційного гаранта української демократії - це означає створення суспільного мовлення - чи створення н-п бази для створення системи суспільного мовлення?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду