Микола Томенко: на теледебатах офіційні кандидати на посаду Прем’єр-міністра маютьпредставити свої майбутні програми діяльності

27 Серпня 2007
0
3305
27 Серпня 2007
12:11

Микола Томенко: на теледебатах офіційні кандидати на посаду Прем’єр-міністра маютьпредставити свої майбутні програми діяльності

0
3305
Микола Томенко: на теледебатах офіційні кандидати на посаду Прем’єр-міністра маютьпредставити свої майбутні програми діяльності

Офіційні кандидати на посаду Прем’єр-міністра на теледебатах повинні представити свої майбутні програми діяльності. Таку пропозицію висловив один з лідерів БЮТ Микола Томенко під час зустрічі з журналістами у Житомирі, повідомляє прес-служба Томенка.

На його переконання, для того, щоб нинішні вибори не перетворилися на змагання передвиборчих обіцянок та поливання брудом партійних опонентів, необхідно, щоб протягом місяця офіційної агітації політичні команди презентували майбутні стратегії своєї діяльності, конкретні плани дій та механізми їх реалізації.

„Ця виборча кампанія мусить представити кандидатур на посаду Прем’єр-міністра від ключових політичних гравців та їхні програми діяльності. Тому на теледебатах чи політичних шоу бажано зупинити озвучування взаємних звинувачень та образ на адресу один одного, а натомість запропонувати такий формат дискусії, коли офіційно висунуті політичними силами кандидати на посаду прем’єра обґрунтовували би пріоритети своєї майбутньої діяльності”, - вважає Микола Томенко.

За його словами, цілком очевидно, що наступним Прем’єр-міністром має шанс стати представник Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко або „Нашої України” - „Народної самооборони”. „Тому було би правильно, якби відбулися теледебати між кандидатами на посаду керівника Уряду саме від цих політичних сил. Це зробить виборчу кампанію європейською і позбавить традиційного для радянської і пострадянської політики післявиборчого кулуарного визначення кандидата на посаду Прем’єр-міністра”, - зазначив Микола Томенко.

Також, на його думку, цікаво було би ознайомитися і з законодавчим планом діяльності претендентів на посаду Голови Верховної Ради. „Тоді виборча кампанія набула би змістовного характеру і зупинила би брудні звинувачення та зачитування на ефірах текстів, написаних американськими чи російськими політтехнологами”, - зазначив Микола Томенко.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
3305
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду