В Києві пройшов другий модуль «Школи якісної журналістики»

26 Червня 2007
0
9192
26 Червня 2007
17:33

В Києві пройшов другий модуль «Школи якісної журналістики»

0
9192
В Києві пройшов другий модуль «Школи якісної журналістики»

22-23 червня в Києві відбувся другий модуль «Школи якісної журналістики», організованої Українською Асоціацією Видавців Періодичної Преси та компанією UMC. Наразі навчання в школі пройшли загалом 45 молодих журналістів з різних регіонів України.

Про це повідомляє прес-служба UMC.

Як зазначається, навчальна програма «Школи якісної журналістики» поєднує теорію та практику і має на меті навчити журналістів компетентно й сумлінно використовувати факти, професійно виявляти та використовувати джерела інформації, працювати з текстами та різними жанрами подання інформації, а також практикувати професійну журналістську етику.

Програма Школи включає семінари, тренінги та майстер-класи, які проводять досвідчені викладачі, тренери та відомі українські журналісти. Телевізійний журналіст Егор Соболев та медіа-тренер Зоя Казанжи провели майстер-класи під час другого модуля навчання.

Кількість учасників другого модулю становила 25. Двадцять два з них були відібрані з 42 претендентів, які подали заявки, а ще три – це переможці, які пройшли поза конкурсом.

За даними анкетування другий модуль отримав вищий середній бал за лекторську майстерність, якість подання матеріалу та організацію ніж перший – 9 в порівнянні з 8.

«Аналізуючи результати анкетування учасників другого модулю, ми звернули увагу на те, що журналісти приїздять до Школи без чітко сформованих для себе цілей та завдань. Ось чому, на третьому модулі ми вирішили ставити учасникам чіткі задачі і перевіряти їх виконання по завершенню дводенного курсу навчання», - відзначив Олексій Погорєлов, генеральний директор УАВПП.


«Школа якісної журналістики» складається з чотирьох модулів, і загалом буде тривати з середини березня і до кінця листопада 2007 року. На третій модуль «Школи якісної журналістики» буде відібрано 25 учасників.

Навчання в Школі безкоштовне. Проект «Школа якісною журналістики» фінансується оператором мобільного зв’язку UMC, 100%-вої дочірньої компанії ОАО «МТС» (NYSE:MBT). До Наглядової Ради проекту входять Павєл Павловський, генеральний директор UMC, Олексій Погорєлов, генеральний директор УАВПП, Ларіса Івшина, головний редактор газети «День», Валерій Іванов, Президент Академії Української Преси.

Навчання в «Школі якісної журналістики» відкрите для всіх молодих регіональних журналістів. Про деталі участі можливо дізнатися на сайті: www.uapp.org/school

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
9192
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду