БЮТ впроваджує гарячу лінію для ЗМІ, котрі зазнали тиску

11 Травня 2007
0
11536
11 Травня 2007
14:52

БЮТ впроваджує гарячу лінію для ЗМІ, котрі зазнали тиску

0
11536
БЮТ впроваджує гарячу лінію для ЗМІ, котрі зазнали тиску

БЮТ упроваджує гарячу лінію для ЗМІ, що зазнали тиску. Звернутися до неї можна за адресою svobodaslova@beauty.net.ua. Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН заявив заступник голови Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко. На його думку, донести об’єктивну інформацію через пресу зараз дуже важко. Це проблема не тільки регіональних, але й загальнонаціональних ЗМІ. Адже наразі вони просто інтерпретують новини тих чи інших політичних сил, не створюючи власного контенту.

 

«Наприклад, подають інформацію про те, що була прийнята та чи інша державна програма, та зовсім не заглиблюються в те, як вона реалізується і чи були виділені на неї кошти», – говорить Микола Томенко.

 

Він вважає, що ця проблема має два найважливіші аспекти. Перший – неможливість державних ЗМІ об’єктивно висвітлювати політичну ситуацію. Адже зазвичай голови обл- чи міськради починають використовувати їх як рупор тієї чи іншої політичної сили. «Якщо на комунальну пресу виділяють 45 мільйонів гривень щороку – підкреслює Микола Томенко, – це означає, що там рівною мірою повинні бути презентовані всі політичні сили». Другий аспект – це проблема комерційних медіа. Адже в новинах загальнонаціонального каналу не може бути висвітлена думка тільки однієї партії, як це відбувається зараз.

 

За його словами, вирішити цю проблему допомогла би створена при ЦВК громадська рада з питань діяльності ЗМІ. Крім того, не слід відмовлятися від практики, започаткованої під час попередніх виборчих компаній. Тоді було впроваджено мораторій на будь-які перевірки преси з боку податкової, пожежників та інших установ під час виборів.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
11536
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду