19 квітня у Київському національному університеті - презентація книги Блера Рубла «Капітал розмаїтості»

18 Квітня 2007
0
12827
18 Квітня 2007
11:33

19 квітня у Київському національному університеті - презентація книги Блера Рубла «Капітал розмаїтості»

0
12827
19 квітня у Київському національному університеті - презентація книги Блера Рубла «Капітал розмаїтості»

Факультети соціології та психології Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Інститута Кенана та видавництво «Критика» запрошують на зустріч з автором і презентацію книги Блера Рубла «Капітал розмаїтості (транснаціональні мігранти у Монреалі, Вашингтоні та Києві)».

Блер Олдридж Рубл - директор Інституту Кенана, співголова Проекту порівняльних урбанних досліджень при Міжнародному дослідницькому центрі Вудро Вільсона, член Комітету Ста у справах федерального міста. Автор книг «Друга столиця: прагматичний плюралізм у Чикаго позолоченої доби, Москві срібного віку та Осаці епохи Мейдзи» (2001), «Гроші задають тон: політика і міський простір у пострадянському Ярославлі» (1995) та «Ленінград: формування радянського міста».

Зустріч відбудеться у четвер, 19 квітня 2007 року, о 12.00 по вул. Володимирська, 60 (Червоний корпусу університету) в аудиторії 314 (читальна зала факультетів соціології і психології).

За найцікавіше запитання авторові - книжка з автографом!

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
12827
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду