Завтра Президент дасть традиційну щоквартальну прес-конференцію

11 Квітня 2007
0
8787
11 Квітня 2007
11:54

Завтра Президент дасть традиційну щоквартальну прес-конференцію

0
8787
Завтра Президент дасть традиційну щоквартальну прес-конференцію

У четвер, 12 квітня, Президент України Віктор Ющенко дасть традиційну щоквартальну прес-конференцію.

Про це повідомила прес-служба голови держави.

Прес-конференція під назвою «Відповідальність. Законність. Вибір народу» розпочнеться в Українському домі о 13.00 і триватиме дві години до 15.00.

У прямому ефірі захід транслюватимуть НТКУ та 5 канал. Крім того, «Всесвітня служба «УТР» вестиме супутникову та Інтернет-трансляції більш ніж на 170 країн світу.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 16.00 11 квітня за телефонами: 255-65-01, 255-63-18, 255-78-44.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
8787
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду