У квітні в Києві пройде спеціальна сесія майстерні документального кіно «Драґон Форум»

21 Лютого 2007
0
9681
21 Лютого 2007
13:50

У квітні в Києві пройде спеціальна сесія майстерні документального кіно «Драґон Форум»

0
9681
У квітні в Києві пройде спеціальна сесія майстерні документального кіно «Драґон Форум»

З 2 до 5 квітня у Києві відбудеться спеціальна сесія майстерні документального кіно "Драґон Форум". Майстерня є ініціативою Товариства польських фільмарів, Краківської кінофундації та "Аркана-студіо". Київська сесія "Драґон Форуму" відбуватиметься у рамцях Днів кіна про права людини "Український контекст". Її співорганізатором є Геннадій Кофман зі студії "Маґіка-фільм" (Харків). Під час київського "Драґон Форуму" відбудеться також ретроспектива фільмів Марцеля Лозінського, котрий проведе майстер-клас.

Метою "Драґон Форуму" є допомога творцям неігрового кіна, що роблять – цитуючи прес-реліз – "авторське, а при тому заанґажоване та чесне документальне кіно". Амбіцією майстерні є розвиток "польської школи документального кіна", вособлюваної, зокрема, Кшиштофом Кєсльовським та Марцелем Лозінським. Останній є постійним педагогом "Драґон Форуму". Серед інших викладачів – кінооператор Яцек Блавут та монтажерка Катажина Мацєйко-Ковальчик, котрі, як і Лозінський, працюють у варшавській Школі Анджея Вайди. Щорічний результат "Драґон Форуму" – презентація підтримуваних проектів під час пітчинґу за участю міжнародних продюсерів на Краківському МКФ.

Як зазначається, консультації охоплюють не лише творчий процес створення стрічки, а й поради щодо якнайуспішнішої презентації проекту для міжнародних продюсерів.

Зголоситися на черговий "Драґон Форум" можна до 31 березня за адресою www.dragonforum.pl.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
9681
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду