Эстонским журналистам разрешили материться по-русски

9 Лютого 2007
0
5833
9 Лютого 2007
11:27

Эстонским журналистам разрешили материться по-русски

0
5833
Эстонским журналистам разрешили материться по-русски

Министр юстиции Эстонии Рейн Ланг признал, что эстонское законодательство не запрещает использовать в средствах массовой информации русские матерные слова. Об этом он, как передает РИА Новости, заявил в четверг, отвечая на вопрос местного журналиста о наличии законодательных рычагов против использования некоторыми ведущими эстонских передач русских бранных выражений.

"Это вопрос журналистской этики. Я не помню, чтобы где-то в эстонских законах содержался запрет на использование русского мата", - сказал министр. При этом Ланг отметил, что, если "если кто-то хочет проявить инициативу в этом вопросе, то он может обратиться в парламент". "Правительство также обсудит этот вопрос и даст свою оценку", - заключил глава Минюста.

Как известно, языковая политика Эстонии уже многие годы подвергается критике, как со стороны русскоязычной общины республики, так и со стороны России.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
5833
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду