НСНУ официально сменил своего руководителя

23 Січня 2007
0
10969
23 Січня 2007
12:06

НСНУ официально сменил своего руководителя

0
10969
НСНУ официально сменил своего руководителя

Политическая партия «Народный Союз Наша Украина» официально сообщила Министерству юстиции об изменении своего руководителя. Согласно сообщению, вместо Романа Безсмертного руководителем партии стал Виктор Балога, сообщила «Главреду» пресс-служба Минюста.

Пресс-служба Минюста напоминает, что согласно Закону Украины «О политических партиях в Украине» (раздел III статья 11), политические партии должны информировать Министерство юстиции Украины об изменениях названия, программы, устава, руководящих органов партии, их адреса и местонахождения в недельный срок после принятия решений по этим вопросам.

Политическая партия «Народный Союз Наша Украина» была зарегистрирована Министерством юстиции 22 марта 2005 года и занесена в Реестр политпартий под номером 112.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
10969
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду