Єгор Соболєв підтвердив, що проект «Чи на п’ять?» закривається

8 Грудня 2006
14026
8 Грудня 2006
14:13

Єгор Соболєв підтвердив, що проект «Чи на п’ять?» закривається

14026
Єгор Соболєв підтвердив, що проект «Чи на п’ять?» закривається

Як уже повідомляла «Детектор медіа», у сьогоднішній публікації газети «Дело» зявилась інформація про певні зміни на 5 каналі. Зокрема, йдеться про припинення проекту «Чи на пять?» Єгора Соболєва.

 

Єгор прокоментував цю новину «Детектор медіа».

 

«Програма закривається, і це моє власне рішення. В цьому немає нічого поганого. До кінця року повторюватимуть найкращі випуски.

 

Останні місяці я замислювався над тим, що роблю. Створюючи проект, ми збирались аналізувати, наскільки успішними є ті чи інші рішення і дії уряду, що виходить, а що ні. Це було у травні 2005 року, тоді здавалось, що помаранчеві будуть у владі ще довго. Але вийшло так, що програма стала оптимістичнішою за реальне життя. Вона передбачає аналіз дій уряду – але уряд нічого не робить. Жодне рішення з ключових проблем не розглядається і не приймається. Я навіть жартував, що програму слід назвати «Знов на 2» - без знаку запитання.

 

Тому я запропонував закрити програму. З Нового Року ми зі Святославом Цеголком збираємося зявитись у новій ролі. Поки що не говоритиму про це, бо ще не всі деталі узгоджені з керівництвом. Але займатимусь тим, чим займався й до того: журналістикою, що в першу чергу піднімає соціальні проблеми. Проблеми свободи слова, дотримання демократичних стандартів у політиці, прозорість судової системи тощо».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14026
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду