Ющенко проводить засідання РНБО

17 Листопада 2006
0
7221
17 Листопада 2006
13:42

Ющенко проводить засідання РНБО

0
7221
Ющенко проводить засідання РНБО
У Києві під головування Президента України Віктора Ющенка проходить засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Як передає УНІАН, першим питанням порядку денного стоїть розгляд стану житлово-комунального господарства України та основні напрямки його реформування.

Друге питання порядку денного - розгляд подальшого співробітництва України в рамках СНД.

Як зазначається у розповсюдженому прес-релізі РНБО, на засіданні планується обговорення питання малоефективної діяльності СНД у сучасному вигляді, необхідність реформування органів цієї організації та посилення економічної складової її діяльності, а також здатності вирішувати практичні питання, що становлять інтерес для України.

Крім того, на засіданні РНБО планується розглянути питання про заходи із вдосконалення діяльності органів державної влади під час здійснення операцій з конфіскованим і безгосподарним майном. Зокрема, обговорюватиметься відсутність цілісної системи правового регулювання таких операцій, як запровадження Єдиної інформаційної системи обліку, зберігання та оцінки майна.

На засіданні РНБО планується також обговорити питання щодо направлення корветів «Луцьк» та «Тернопіль» і фрегату «Гетьман Сагайдачний» Військово-Морських сил ЗСУ для участі в операціях у Середземному морі в рамках операції НАТО «Активні зусилля».

Під час засідання також заплановано розгляд питань щодо статусу та складу Комітету з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю при Президентові України.

Засідання проводить Президент України Віктор Ющенко, також у ньому беруть участь прем’єр-міністр України Віктор Янукович, голова Верховної Ради України Олександр Мороз, секретар РНБО Віталій Гайдук, екс-секретар РНБО Володимир Горбулін, перший віце-прем’єр-міністр України, міністр фінансів Микола Азаров, віце-прем`єр-міністр України - міністр будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Володимир Рибак, міністр оборони Анатолій Гриценко, міністр юстиції Олександр Лавринович, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, генеральний прокурор Олександр Медведько, голова СБУ Ігор Дріжчаний, глава Секретаріату Президента Віктор Балога, голова Національного банку України Володимир Стельмах, інші керівники центральних органів влади.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
7221
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду