"Google" разослал письмо с вирусом

10 Листопада 2006
0
19703
10 Листопада 2006
14:13

"Google" разослал письмо с вирусом

0
19703
"Google" разослал письмо с вирусом

В четверг "Google" разослал вирус пользователям, которые подписаны на почтовое новостное обновление, посвященное тематической информации о наиболее интересных роликах видео-сервиса "Google Video". Письмо, полученное более чем 50 тыс. подписчиков, зарегистрированных в соответствующем списке рассылки, было заражено компьютерным червем, известным под названием "Kama Sutra", или "W32/Kapser.A".

Как сообщает "Cnet news", на сайте компании появилось обращение с официальными извинениями и рекомендации относительно того, как справиться с проблемой с наименьшими потерями. Представители "Google" порекомендовали пользователям, получившим письмо с червем, либо загрузившими его с видео-сервиса, воспользоваться антивирусом, чтобы удалить вирус с ПК.

Инцидент с "W32/Kapser.A" стал далеко не первым случаем, когда "Google" "промахнулся". Так, некоторое время назад компания случайно удалила свой корпоративный блог вместе с содержащейся в нем лентой новостей.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
19703
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду