Міжнародна федерація журналістів вимагає розслідувати залучення поліції до розстрілу журналіста у Мексиці

31 Жовтня 2006
0
11473
31 Жовтня 2006
12:56

Міжнародна федерація журналістів вимагає розслідувати залучення поліції до розстрілу журналіста у Мексиці

0
11473
Міжнародна федерація журналістів вимагає розслідувати залучення поліції до розстрілу журналіста у Мексиці
Міжнародна федерація журналістів закликала провести повне розслідування вбивства Бредлі Уїла, фрілансера, що працював у Нью-Йорку і був одним із трьох осіб убитих під час демонстрації в мексиканському місті Oaxaca.
“Є вірогідні повідомлення, що представники поліції у штатському були відповідальні за цей інцидент, – повідомив Айдан Вайт, Генеральний секретар Міжнародної федерації журналістів. – Це останнє вбивство потребує найповнішого розслідування, особливо зважаючи на відеозапис, який свідчить що цієї трагедії можна було уникнути”.
Вайт сказав, що лідери латиноамериканської профспілки на засідання в Каракасі, 30 жовтня, вимагали початку широкої кампанії у регіоні, яка б приборкала зростаюче насильство проти журналістів. Убивство Уїла – 32 смерть працівника медіа, зафіксована федерацією журналістів за цей рік.
Уїл був у Мексиці у на завданні від IndyMedia. Було повідомлено, що воєнізовані поліцейські у штатському відкритий вогонь по натовпу протестуючих. Уїл був застрелений в живіт і помер у лікарні Червоного хреста, серед поранених фотограф Уїла – Освальдо Рамірес.
Демонстрація, спричинена спробою губернатора Юліуса Руїза залякати протестуючих учителів, триває уже 5 місяців. Критики звинувачують Руїза в корупції і репресивній тактиці проти дисидентів, чиї контрольно-пропускні пункти вивели з міста туризм і зашкодили бізнесу.
„У такому контексті ця ситуація – скандальне і нерозсудливе зловживання владою, при якому невинні громадяни і працівники медіа було вбито чи поранено, – сказав Вайт. – Влада Мексики повинна знайти відповідальних”.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
11473
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду