Голова Ради Європи розповів Президенту, чого чекає ЄС від України

27 Жовтня 2006
0
7754
27 Жовтня 2006
18:49

Голова Ради Європи розповів Президенту, чого чекає ЄС від України

0
7754
Голова Ради Європи розповів Президенту, чого чекає ЄС від України

Президент Віктор Ющенко наголошує, що для українського народу важливо, щоб двері ЄС залишалися відкритими.

Про це він заявив у ході саміту Україна – ЄС, повідомляє прес-служба президента.

Ющенко зазначив, що Україну "час від часу турбують ідеї щодо визначення кордонів ЄС".

"Ми віримо, що ця полеміка не завершиться формуванням якоїсь нової версії "Берлінської стіни" на кордонах ЄС", – сказав він.

Президент підкреслив, що Україна готова й надалі працювати над втіленням реформ, необхідних для подальшої інтеграції в ЄС, і висловив переконання, що в цьому питанні сторони знайдуть стратегічний компроміс.

У свою чергу прем’єр Фінляндії Матті Ванганен підкреслив, що ЄС не має на меті відмовлятися від свого подальшого розширення, проте, безперечно, вимагатиме від країн, які прагнуть долучитися до цієї структури, виконання всіх необхідних зобов’язань.

Він наголосив, що Євросоюз готовий з початку 2007 року розпочати з Україною переговори щодо нового формату угоди між Україною та ЄС. За його словами, основним елементом цього поглибленого документу має стати створення зони вільної торгівлі, яка виведе економічні відносини України та ЄС на якісно новий рівень.

До цього, підкреслив голова Європейської Ради, Україна, безперечно, повинна вступити до СОТ.

Голова Єврокомісії Хосе-Мануель Баррозу зазначив, що поглиблена угода між Україною та ЄС буде "важливою складовою стратегічного партнерства двох сторін".

"Ми вважаємо, що це повинен бути інноваційний амбітний документ", – наголосив він.

Водночас було підкреслено, що для успішного процесу євроінтеграції українська влада, безперечно, має приділити значну увагу підтриманню політичної стабільності в Україні, скоординованій та конструктивній роботі усіх гілок влади, поглибленню реформ, боротьбі з корупцією та забезпеченню незалежності судів, реформуванню судової системи, інвестиційному клімату.

Українська Правда

У цьому контексті Баррозу вважає важливим кроком внесення президентом України до Верховної Ради пакету антикорупційних законопроектів.

Президент України підтримав позицію, що до нової угоди між Україною та ЄС "необхідно закласти амбітні конкретні плани".

"Положення угоди повинні містити конкретні цілі та строки їх досягнення, а також чітко визначені терміни дії", – переконаний Ющенко.

Він наголосив, що для українського народу важливо, щоб двері ЄС залишалися відкритими.

"Без цього принципового елементу політична складова майбутньої угоди не матиме сенсу", – заявив він.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
7754
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду