«Транс-М-Радіо» заявляє про відсутність конфлікту між ним та Нацрадою

23 Жовтня 2006
0
16793
23 Жовтня 2006
12:45

«Транс-М-Радіо» заявляє про відсутність конфлікту між ним та Нацрадою

0
16793
«Транс-М-Радіо» заявляє про відсутність конфлікту між ним та Нацрадою

Керівник кримської студії «Артекс» («Транс-М-Радіо») відреагував на заяву голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, що зявилась 20 жовтня і була відповіддю на публікацію «Детектор медіа». На думку Сергія Белицького, заява, зроблена Віталієм Шевченком на брифінгу Нацради, може розцінюватись як офіційна претензія до «Транс-М-Радіо».   

 

«Нагадаю, що перевірка Студії «Артекс» почалась 4 жовтня 2006 року, її результати до Києва були відправлені 16 жовтня 2006 року. Обвинувачення ж були вже в самій назві розпорядження від 26 вересня «Про реагування на факти порушення законодавства і ліцензійних умов кримською радіостанцією...» - за 20 днів до одержання результатів перевірки», - зазначив пан Белицький.

 

На думку керівництва студії, Нацрада сама поставила радіостанцію у безвихідну ситуацію, внісши до її ліцензії «необґрунтовано завищений відсоток мовлення українською». тудії "Мовники також наполягають на тому, що Закон «Про Національну раду...» не передбачає жодних повноважень Нацради щодо перевірки дотримання ТРК ліцензійних умов. Контрольні функції, на їх думку, законом передбачені, але порядок їх здійснення не виписаний.

 

Сергій Белицький також заявив, що представник Національної ради у Криму опинився в лікарні з гіпертонічним кризом, оскільки його здоровя «не витримало тиску з боку Нацради на кримські ЗМІ».

 

«На наш погляд, ніякого конфлікту між Нацрадою і студією «Артекс» не існує, принаймні, з нашого боку немає жодного бажання перетворювати це у конфлікт. Ми як слід відреагували на порушення наших прав та свобод, а обмін думками в пресі вважаємо корисним для всіх учасників медіаринку, оскільки він проясняє багато проблемних питань щодо діяльності ТРО в Україні, які останнім часом не обговорюються, а лише накопичуються і поглиблюють нерозуміння. Нашим спільним досягненням можна вважати те, що привселюдно й відкрито розгорнувся діалог, який зацікавить не лише двох його учасників. Напевно, так і повинно відбуватись у демократичному суспільстві», - підсумовує Сергій Белицький.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
16793
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду