У Секретаріаті готується указ про визнання вояків УПА борцями за незалежність України
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час круглого столу: «Визнання УПА. Громадяни проти політиків?» повідомив радник Президента України з політичних питань Тарас СТЕЦЬКІВ.
«В Секретаріаті готується відповідний указ на цю тему», - сказав Т.СТЕЦЬКІВ.
Водночас він зазначив, що не може коментувати положення указу до його підписання.
«Те, що буде залежати від Президента, і те, що в межах його компетенції, я впевнений, буде зроблено, і далі питання буде залежати від українського парламенту», - додав Т.СТЕЦЬКІВ. Він наголосив, що визнання УПА є обов’язком Української держави, але, очевидно, на це ще потрібен певний час.
Радник Президента зауважив, що є відповідний висновок урядової комісії щодо визнання вояків УПА, але залишається питання, чи направить нинішній уряд відповідний законопроект до Верховної Ради України.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ