Звичайні люди зустрічатимуться віч-на-віч з міністрами у «Чи на 5?» на «5 каналі»

10 Жовтня 2006
11567
10 Жовтня 2006
11:55

Звичайні люди зустрічатимуться віч-на-віч з міністрами у «Чи на 5?» на «5 каналі»

11567
Звичайні люди зустрічатимуться віч-на-віч з міністрами у «Чи на 5?» на «5 каналі»

Звичайні люди матимуть змогу віч-на-віч зустрітися і напряму поставити свої запитання міністрам, які відповідають за вирішення проблем, що хвилюють цих людей. Таку змогу з 10 жовтня надаватиме програма «Чи на п’ять?», яка виходить щовівторка увечері на «5 каналі».

 

Про це говориться у розповсюдженому сьогодні прес-релізі каналу.

 

«Ми змінюємо формат. Зараз у програмі живуть дві сюжетні лінії: історія людини, яка потерпає від важливої соціальної проблеми, і моє інтерв’ю з міністром, який мусить цю проблему вирішувати. Наша ідея – об’єднати обидві лінії. Нехай міністри пояснюють свої дії людям, чиї життя вони полегшують або ускладнюють», — каже Єгор Соболєв, автор і ведучий «Чи на п’ять?».

 

Перша програма оновленого формату присвячена вкрай актуальній темі лікарських помилок.

 

Олена Форостяна, дівчина, яка 14 років не ходить через помилково зроблену операцію, питатиме Юрія Поляченка, Міністра охорони здоров’я, що він робить для того, щоб такі історії мали місце якомога рідше, і що він може зробити особисто для Олени.

 

А якщо міністри відмовлятимуться від зустрічей з головними героями програми, така розмова ,за задумом авторів, буде пропонуватися політикам, що курують відповідні напрями в опозиції.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11567
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду