Кіностудії шукають шляхів боротьби з піратством

5 Жовтня 2006
0
16230
5 Жовтня 2006
21:20

Кіностудії шукають шляхів боротьби з піратством

0
16230
Кіностудії шукають шляхів боротьби з піратством

За підрахунками Американської Кінематографічної Асоціації МАРА (Motion Picture Association of America), яка є головною лобістською групою голлівудських студій Buena Vista Pictures Distribution, Paramount Pictures, Sony Pictures Entertainment Inc., Twentieth Century Fox Film Corporation, Universal City Studios LLLP і Warner Bros. Entertainment Inc, 90% випадків піратського розповсюдження щойно випущених у прокат фільмів відбувається в результаті їх запису на відеокамеру під час перегляду в кінотеатрі. За кілька років експерти кіно індустрії очікують появи нових пристроїв, що визначатимуть місце розташування відеокамери в кінозалі та «засліплюватимуть» їх світлом. Цей винахід має допомогти голлівудським кіностудіям уникнути багатомільйонних збитків.

 

Нещодавно міжнародна консалтингова компанія LEK провела дослідження, в ході якого з'ясувалось, що в 2005 році американська кіно індустрія через піратське розповсюдження кінопродукту зазнала збитків у 1,6 мільярда доларів на території США. Через піратську діяльність студентів американських коледжів бюджет кіностудій щороку зазнає збитків у 500 мільйонів доларів, а щодня з Інтернету нелегально скачують 400 тисяч фільмів. А за даними інституту Institute for Policy Innovation (IPI), кінопіратство щороку завдає економіці США загальних збитків у розмірі 20,5 мільярдів доларів.

Media Resources Management

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
16230
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду