Реклама в Інтернеті залишається найперспективнішим сегментом ринку

5 Жовтня 2006
0
11407
5 Жовтня 2006
14:20

Реклама в Інтернеті залишається найперспективнішим сегментом ринку

0
11407
Реклама в Інтернеті залишається найперспективнішим сегментом ринку

За результатами дослідження міжнародної асоціації Інтернет-реклами Interactive Advertising Bureau та консалтингової компанії Price Waterhouse Coopers, реклама в Інтернеті залишається найперспективнішим сегментом рекламного ринку і приносить дедалі більше прибутку. На конференції «Тиждень реклами», що проходила у Нью Йорку 25 по 29 вересня, була оприлюднена інформація про те, що доходи від Інтернет-реклами за період з середини 2005 року до середини 2006 зросли на 37%, досягнув у США 7,9 мільярдів доларів.

 

Причиною сталого зростання сегменту Інтернет-реклами є поява, окрім звичайних веб-сайтів, нових онлайн-платформ, які пропонують мобільний контент та IPTV. Обсяг ринку банерної реклами в США зріс на 21% у порівнянні з аналогічним періодом 2005 року.

 

У той самий час розвиток деяких інших, більш традиційних видів реклами (особливо телевізійної) уповільнився. За інформацією сайту mediarevolution, якщо поглянути на рекламний ринок у глобальному масштабі, то частка телебачення в 2006 році, за прогнозами дослідницької компанії GroupM, припадатиме 52% всіх рекламних бюджетів у світі, а на Інтернет – 21%. Однак, як ідеться у доповіді цієї компанії, на розвинених ринках (таки, як США) вже в найближчі роки Інтернет перевершить ТБ за обсягом затрат на рекламу. У Північній Америці частка Інтернету в 2006 році становитиме 37% від загальної суми рекламних бюджетів, тим часом як телебачення – лише 33%, а газетам, журналам і зовнішній рекламі – всього лише 11%, 9% і 6% відповідно. Радіо дістанеться, за прогнозом експертів, лише 3% сукупного рекламного бюджету всіх компаній у Північній Америці.

 

У Західній Європі сектор Інтернет-реклами також зростає стрімкими темпами. У 2006 році частка Інтернету становитиме 44% сукупного рекламного бюджету компаній регіону. І лише у країнах, що розвиваються, «традиційні» ЗМІ мають доволі міцні позиції. Так, частка Інтернет-сектору Східної Європи у 2006 році становитиме лише близько 4% сукупного рекламного бюджету, Латинської Америки – 3%.

 

За повідомленнями порталу Bigmir)net, український ринок онлайн-реклами в порівнянні з 2005 роком зріс на 80% і до кінця року у грошовому вираженні становитиме 4 мільйони доларів. Обсяги цього ринку в Україні найближчим часом ростимуть прямо пропорційно зростанню аудиторії Інтернету, що збільшується в середньому на 2-3% щомісяця. Однак кількість користувачів Інтернету ще дуже невелика в порівнянні зі світовими показниками, що, у свою чергу, дуже стримує зростання рекламного ринку в цьому сегменті. За деякими оцінками, в Україні зараз близько 3 мільйонів користувачів Інтернету, що становить менше 7% населення.

 

Media Resources Management

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
11407
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду