Медіа-профспілка розпочала переговори з НСЖУ для узгодження позицій із роздержавлення ЗМІ

5 Жовтня 2006
0
7820
5 Жовтня 2006
12:08

Медіа-профспілка розпочала переговори з НСЖУ для узгодження позицій із роздержавлення ЗМІ

0
7820
Медіа-профспілка розпочала переговори з НСЖУ для узгодження позицій із роздержавлення ЗМІ
Медіа-профспілка розпочинає переговори з Національною спілкою журналістів України, щоб узгодити погляди на роздержавлення засобів масової інформації. „Для профспілки важливо знати, чи збігаються наші позиції щодо забезпечення соціальних гарантій журналістам державних і комунальних ЗМІ, - каже Сергій Гузь, голова Незалежної Медіа-профспілки України. - Тобто чи всі журналісти отримають право власності на ЗМІ, в яких працюють, чи будуть збережені робочі місця під час приватизації, чи виплачуватимуть компенсації працівникам у разі банкрутства або закриття роздержавлених мас-медіа?”
Щоб обмінятися думками й досвідом, представники Медіа-профспілки та НСЖУ запланували провести спільну конференцію з реформування у листопаді, яка відбудеться за підтримки Шведської профспілки журналістів та за участі колег з інших країн Європи.
„Така розмова допоможе зрозуміти, як роздержавлення вплине на ринок мас-медіа. Адже є небезпека, що після приватизації редакції, які нині виплачують всю зарплату легально і гарантують соціальну допомогу, підуть у тінь, щоб сховатися від податків. Нам не хотілося б цього допустити”, - зауважує Сергій Гузь.
Як відомо, днями Національна спілка журналістів України оприлюднила свій проект закону про роздержавлення ЗМІ. Цей проект є альтернативним до документу, розробленого раніше Міністерством юстиції України.

"ТК" за інформацією прес-служби Медіа-профспілки
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
7820
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду