Медіа-профспілка розпочала переговори з НСЖУ для узгодження позицій із роздержавлення ЗМІ
Щоб обмінятися думками й досвідом, представники Медіа-профспілки та НСЖУ запланували провести спільну конференцію з реформування у листопаді, яка відбудеться за підтримки Шведської профспілки журналістів та за участі колег з інших країн Європи.
„Така розмова допоможе зрозуміти, як роздержавлення вплине на ринок мас-медіа. Адже є небезпека, що після приватизації редакції, які нині виплачують всю зарплату легально і гарантують соціальну допомогу, підуть у тінь, щоб сховатися від податків. Нам не хотілося б цього допустити”, - зауважує Сергій Гузь.
Як відомо, днями Національна спілка журналістів України оприлюднила свій проект закону про роздержавлення ЗМІ. Цей проект є альтернативним до документу, розробленого раніше Міністерством юстиції України.
"ТК" за інформацією прес-служби Медіа-профспілки
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ