Ведучий BBC потрапив в аварію
Ведучий популярної автомобільної передачі Top Gear корпорації ВВС Річард Хаммонд потрапив до лікарні після серйозної автокатастрофи.
36-річний Річард намагався встановити новий британський рекорд швидкості на землі, коли його "ракетний драгстер" несподівано перекинувся.
З льотного поля Елвінгтон недалеко від міста Йорк, де відбувся інцидент, що постраждав по повітрю був доставлений в лікарню.
Дейв Огден, один з перших прибулих на місце події, розповів, що швидкість Хаммонда була близька до 300 миль в годину (близько 480 км/ч). Огден, колишній пожежник, знаходився на льотному полі для організації допомоги на випадок надзвичайної ситуації.
"На попередньому заїзді автомобіль ледве подолав швидкість 300 миль в годину, але я не упевнений, чи був встановлений рекорд", - сказав він. "Вони якраз зробили ще один заїзд і планували закінчити, коли автомобіль несподівано занесло праворуч".
"Один з парашутів спрацював, але машина виїхала на траву і почала перевертатися знову і знову до тих пір, поки не зупинилася приблизно в 100 ярдах від нас", - розповів Огден.
