У рамках ініціативи "Краще не брехати" відомі журналісти ділитимуться досвідом зі студентами

13 Вересня 2006
0
259
13 Вересня 2006
11:56

У рамках ініціативи "Краще не брехати" відомі журналісти ділитимуться досвідом зі студентами

0
259
У рамках ініціативи "Краще не брехати" відомі журналісти ділитимуться досвідом зі студентами

13 вересня об 11 годині в кафе "COFFTA" відбулася прес-конференція, на якій оголосили про початок журналістської ініціативи "Краще не брехати!".

У рамках ініціативи журналісти з відомими іменами та доброю репутацією, більшість з яких були активістами журналістської революції 2004 року, впродовж трьох місяців ділитимуться досвідом зі студентами другого курсу шести провідних вузів.

Відомі журналісти на на своїх лекціях моделюватимуть реальні ситуації  з якими журналісти початківці зіштовхнуться в медіа, і вчитимуть як відстоювати свою свободу і репутацію.Учбовим матеріалом буде історія української журналістики- від перших проявів свободи у 1990 році, впровадження цензури з боку Адміністрації Президента у 2002-2004 роках, її падіння у 2004 році, до розквіту замовної журналістики зараз.

Ініціатива передбачає проведеня спеціальних курсів з 12 лекцій кожен в Інституті журналістики  Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка, а також одноденних тренінгів у Таврійському національному університеті, Запорізькому національному університеті, Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького та Ужгородському національному університеті.  

У прес-конференції взяли участь:   

 

Вересень Микола – незалежний журналіст

 

 Соболєв Єгор – «5 канал»

 

 Марічка Падалко – 1+1

 

  Павлюк Іларіон – К1

 

  Таран Ліда – 5 канал

 

  Лігачова Наталія – «Детектор медіа»

 

  Скорик Михайлина – лідер Київської незалежної медіа-профспілки

 

  Онисько Олег – «Український медіа сервіс»

   

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
259
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду