Збори акціонерів з приводу вирішення конфлікту навколо корпорації "Аверс" не відбулися

4 Вересня 2006
0
278
4 Вересня 2006
12:27

Збори акціонерів з приводу вирішення конфлікту навколо корпорації "Аверс" не відбулися

0
278
Збори акціонерів з приводу вирішення конфлікту навколо корпорації "Аверс" не відбулися

Загальні збори акціонерів ВАТ «Корпорація «Аверс» 2 вересня, які мали розв’язати конфлікт між акціонерами, закінчилися, не розпочавшись. Свої акції зареєстрували лише 54,27% акціонерів, що виявилося недостатнім для проведення зборів.

Відповідно до результатів реєстрації, на збори прибули акціонери, які зареєстрували 553 акції. Загальний статутний фонд корпорації – 1119 акцій. Згідно з законом «Про господарське товариство», цієї кількості голосів виявилося замало для проведення зборів акціонерів. Вони оголошені такими, що не відбулися.

Після такого висновку представників комісії з цінних паперів тимчасово виконуючий обов’язки голови правління ВАТ «Корпорація «Аверс» Леонід Кирильчук повідомив, що збори фактично зірвано з вини його опонентів, які є прихильниками нинішнього президента корпорації Олега Величка. Саме вони не зареєстрували всіх своїх акцій, створивши відсутність кворуму.

«Можу сказати про себе і своїх колег, які сьогодні мають більшість у корпорації. Ми зареєстрували свої акції. Я, Леонід Кирильчук, зареєстрував 251 акцію, Іщук Олег Ростиславович – 170, Яцюра Володимир Іванович – 114. Разом це склало 52,5%», – повідомив Леонід Кирильчук.

Натомість Олег Величко, котрий, зі слів Леоніда Кирильчука, на минулих зборах зареєстрував 26% акцій, на цих зборах зареєстрував їх лише декілька.

«Ми були переконані, що деякі акціонери, колишні працівники «Аверсу», не прийдуть з акціями в руках. Так і сталося. Виникає питання: хто ж тоді монетарний, умовний акціонер? Хто хоче продати «Аверс»? Чи справді колишні керівники корпорації захищають інтереси журналістів, відкритість і свободу слова, чи свої приватні інтереси, сімейний бізнес, який зробили з товариства?», – запитав Леонід Кирильчук.

Олег Величко коментувати результати реєстрації не побажав.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
278
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду