Відкрито представництво Нацради в Кам’янці-Подільському
28 липня 2006 року в місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області в залі Магдебурзького права міської ратуші відбулася зустріч голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Віталія Шевченка і керівника апарату Національної ради Сергія Крушановського з міським головою Кам’янця-Подільського Олександром Мазурчаком, представниками ЗМІ Хмельницької, Вінницької, Тернопільської та Чернівецької областей.
Ця зустріч була присвячена обговорено перспектив подальшого розвитку місцевого мовлення та відкриттю секретаріату представників Національної ради Подільсько-Буковинського регіону.
Під час прес-конференції Віталій Шевченко зазначив, що 28 липня 2006 року є знаковим днем, з огляду на те, що нинішній склад Національної ради з перших днів своєї роботи одним із пріоритетних завдань визначив співпрацю з місцевими мовниками. „Сьогодні ми відкриваємо перший секретаріат Національної ради в Україні за межами столиці, який, як і решта 8, покликаний захищати інтереси і мовників, і аудиторії”, – наголосив голова Національної ради.
Далі у своєму виступі Віталій Шевченко окреслив основні завдання Національної ради та принципи її роботи, повідомивши, що незабаром теле- і радіожурналістам буде надана можливість пройти навчання за спільною з ОБСЄ програмою. Стажуватимуться цього року і працівники секретаріатів та представники Національної ради в областях.
Голова Національної ради представив присутнім керівника секретаріату представників Подільсько-Буковинського регіону Олену Гавінську, а також повідомив, що секретаріат із центром у Кам’янці-Подільському охоплюватиме 4 області: Хмельницьку, Вінницьку, Тернопільську і Чернівецьку.
Віталій Шевченко та Сергій Крушановський відповіли на запитання журналістів, яких, зокрема, цікавила позиція Національної ради щодо збереження та розвитку мережі проводового мовлення, роздержавлення ТРК, діяльності корпунктів, участі місцевих мовників у конкурсах на отримання ліцензій на мовлення тощо.
Міський голова Кам’янця-Подільського Олександр Мазурчак висловив вдячність голові Національної ради Віталію Шевченку за довіру до міста у зв’язку з розміщенням тут центрального офісу секретаріату представників Подільсько-Буковинського регіону і запевнив у своїй підтримці та допомозі секретаріатові Національної ради.
Варто зазначити, що міська влада Кам’янця-Подільського надала приміщення для секретаріату, обладнала його меблями і телефонним зв’язком.
У зустрічі також брали участь представники Національної ради у Хмельницькій, Вінницькій і Тернопільській областях Анатолій Пенкальський, Вадим Мазурик та Михайло Зубик.
Детектор медіа за повідомленням прес-служби Нацради
