Якби Ющенко пішов на вибори, то не дійшов би до другого туру

17 Липня 2006
1858
17 Липня 2006
15:35

Якби Ющенко пішов на вибори, то не дійшов би до другого туру

1858
Якби Ющенко пішов на вибори, то не дійшов би до другого туру

Якби найближчим часом відбулися позачергові вибори до Верховної Ради, вони не внесли б істотних змін у розстановку політичних сил у парламенті.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного центром соціальних досліджень "Софія" з 3 по 11 липня 2006.

За результатми опитування 3-відсотковий бар’єр подолали б п’ять партій і блоків.

За Партію регіонів готові проголосувати 37,1% респондентів, які брали б участь у голосуванні; Блок Юлії Тимошенко (22,3%), Блок "Наша Україна" (11,3%), Соцпартія (5,5%), Компартія (5,3%).

2,7% опитаних проголосували б проти всіх, 5,9% вагались з відповіддю.

Водночас, якби найближчим часом відбулися позачергові президентські вибори, то жоден з можливих кандидатів не набрав би більше 50% голосів.

Найліпші шанси вийти до другого туру – у Януковича (за нього готові проголосувати 36,2% респондентів) та Юлії Тимошенко (20,1%).

Президента Ющенка готові підтримати 14,4%.

За Олександра Мороза голосували б 5,5% опитаних, за Петра Симоненка – 4,7%, Наталю Вітренко – 3,5%, Володимира Литвина – 2,5%.

Опитування проводилося методом інтерв’ю "віч-на-віч". Загалом було опитано 2022 респонденти. Опитування проводилося у всіх областях України, АР Крим, Києві та Севастополі (загалом у 129 населених пунктах). Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1858
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду