Суд зібрався допитувати дружину Гонгадзе
Сьогодні Апеляційний суд Києва, який розглядає кримінальну справу про вбивство журналістам Георгія Гонгадзе, закінчив допит усіх трьох підсудних, які обвинувачуються у безпосередній причетності до скоєння злочину, і 12 липня розпочне допит потерпілої сторони.
Про це УНІАН повідомила представник інтересів у суді Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко.
За її словами, скоріш за все, колегія суддів розпочне допит саме з вдови журналіста - М.Гонгадзе.
«Я передбачаю, - сказала В.Теличенко, - що, відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України, наступне судове засідання має відбутися у відкритому режимі».
Наступне судове засідання заплановане на 10.00 12 липня.
Як повідомляв УНІАН, 9 січня 2006 року Апеляційний суд Києва розпочав розгляд по суті кримінальної справи про вбивство журналіста. У вбивстві Г.Гонгадзе звинувачують трьох колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС України - Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича. Ще один звинувачуваний - колишній керівник згаданого департаменту МВС Олексій Пукач – перебуває в розшуку.
