Мороз став спікером

6 Липня 2006
0
4635
6 Липня 2006
23:40

Мороз став спікером

0
4635
Мороз став спікером

Про це повідомив голова лічильної комісії Євген Шаго в четвер з трибуни.

За його словами, з 238 депутатів, що отримали бюлетені, всі підтримали кандидатуру Мороза.

"Азаров не отримав жодного голосу", - додав Шаго. При цих словах всі депутати Партії регіонів аплодували Азарову стоячи.

"Таким чином, відповідно до Конституції України лічильна комісія вирішила вважати обраним головою Верховної Ради Олександра Мороза", - зазначив Шаго.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
4635
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду