Знайдений паспорт Пукача - дійсний: Ігор Дріжчаний

26 Червня 2006
11915
26 Червня 2006
12:08

Знайдений паспорт Пукача - дійсний: Ігор Дріжчаний

11915
Знайдений паспорт Пукача - дійсний: Ігор Дріжчаний

Голова СБУ Ігор Дрижчаний стверджує, що закордонний паспорт на ім’я колишнього начальника зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача, знайдений при ліквідації конвертаційного центру в Києві, дійсний, передає УНІАН.

Про це він заявив сьогодні в Києві, відповідаючи на питання журналістів.

"Наскільки мені відомо, експертиза (паспорта) закінчена. Паспорт дійсний. Він разом з матеріалами обшуку (у приміщенні, де було розташовано конвертаційний центр) переданий до Генпрокуратури для перевірки в ході розслідування справи по вбивству журналіста Георгія Гонгадзе", - сказав голова СБУ. "Зараз знаходиться в Генпрокуратурі України", - ще раз підкреслив Дрижчаний.

Нагадаємо, що 16 червня СБУ повідомила, що під час спецоперації було виявлено закордонний паспорт на ім’я Пукача. Паспорт було виявлено у керівника угруповання, яке займалося протиправними "конвертаційними" операціями, а також контрабандним ввезенням та реалізацією в країні коштовних каменів.

Наступного дня міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко висловив думку, що генерала міліції Пукача, який перебуває в міжнародному розшуку за звинуваченням в організації убивства журналіста Георгія Гонгадзе, немає в живих.

Луценко зазначив, що він не може цього довести, проте сказав, що "якщо спровадили на той світ Юрія Кравченка, то навряд чи залишили живим Пукача з його паспортами".

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11915
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду