В секретаріаті Президента відбулась зустріч головного редактора "України молодої" та голови СБУ

3 Червня 2006
0
22975
3 Червня 2006
20:22

В секретаріаті Президента відбулась зустріч головного редактора "України молодої" та голови СБУ

0
22975
В секретаріаті Президента відбулась зустріч головного редактора "України молодої" та голови СБУ

У секретаріаті президента відбулася зустріч глави СБУ Ігоря Дріжчаного з головним редактором "України молодої" Михайлом Дорошенком щодо публікації газети із критикою керівників СБУ.

Зустріч була організована главою секретаріату президента Олегом Рибачуком на виконання доручення Віктора Ющенка, повідомляє прес-служба президента.

Крім Рибачука, Дріжчаного і Дорошенка, там також був присутній виконуючий обов’язки секретаря Радбезу Володимир Горбулін.

Учасники зустрічі обмінялися думками і виклали власні позиції щодо публікації про роботу СБУ, яка вийшла на сторінках газети.

Глава Секретаріату президента та керівник СБУ звернулися до Дорошенка з проханням надати матеріали і документи, які начебто стали приводом для публікації і могли б підтвердити факти, викладені у статті.

Рибачук наголосив, що за підсумками зустрічі буде проведено об’єктивну перевірку всіх матеріалів і фактів, які стосуються цієї публікації.

Як відомо, "Україна молода" оприлюднила масштабну статтю, де розкритикувала Дріжчаного, який нібито намагається налагодити стосунки з опозиційними політичними силами.

Також автор статті відзначає, що працівники СБУ намагалися донести до секретаріату компрометуючу інформацію про Дріжчаного, проте Рибачук цьому начебто перешкоджав.

У п'ятницю прес-секретар президента Ірина Геращенко повідомила, що Ющенко доручив Рибачуку вивчити факти, наведені в цій статті.

Головний редактор газети "Україна молода" Михайло Дорошенко є позаштатним радником президента.

 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
22975
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду