За чотири дні розпродана половина тиражу документального фільму "День сьомий" на DVD

14 Квітня 2006
0
5325
14 Квітня 2006
12:42

За чотири дні розпродана половина тиражу документального фільму "День сьомий" на DVD

0
5325
За чотири дні розпродана половина тиражу документального фільму "День сьомий" на DVD

Дистриб’ютори та представники торгівельних мереж, що спеціалізуються на продажу ліцензійної аудіо та відео продукції, звітують, що попит на документальний фільм «День Сьомий», виданий у квітні 2006 року на DVD, став прецендентом для українського ринку. Лише за перші 4 дні, відколи фільм надійшов до магазинів, вже розпродано половину тиражу.  

«День Сьомий» (Україна, 2005)
Виробництво: Продюсерський центр „Закрита Зона”
Прем’єра: 23 листопада 2005 року
Хронометраж:72'00''
Режисер: Олесь Санін
Автор сценарію: Наталка Фіцич
Продюсер: Володимир Ар'єв

У фільмі взяли участь: Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Леонід Кучма, Володимир Литвин, Юлія Тимошенко, Нестор Шуфрич, Юрій Луценко, Олександр Зінченко, Ігор Смішко, Джон Гербст, Іван Плющ та інші.

У 2005 році Продюсерський центр «Закрита зона» заявив, що має намір відроджувати якісну українську документалістику. І за півроку було створено «День сьомий» - фільм про страшну межу, на якій стояла країна на сьомий день Помаранчевої революції 28 листопада 2004 року, коли внутрішні війська отримали команду «Повна бойова тривога» і при повному бойовому спорядженні вирушили на Київ. 

Увага широкої публіки до світової кінодокументалістики почала стрімко зростати після фільмів «Боулінг для Колумбіни» (США, 2002р.) та «Фаренгейт 9/11» (США, 2004р) американського режисера  Майкла Мура. Він став першим режисером-документалістом, чий фільм вийшов у широкий світовий  кінопрокат. Сталося це після того, як Мур отримав Золоту пальмову гілку на Каннському кінофестивалі у 2004 році. До нього таку честь кінокритики виказали лише одному дослідникові та новаторові Жак-Іву Кусто 50 років до того за унікальні підводні зйомки.
  
В Україні ж першим власне українським документальним фільмом, який був показаний у кінотеатрах по всій території країни, став саме «День Сьомий». Показ у кінотеатрах документального фільму став прикладом успішної співпраці творців документалістики та кіномереж, що є прецендентом і дає надію на публічні покази робіт інших кінодокументалістів.

Наступним кроком у відродженні та популяризації документалістики став успішний вихід документального фільму  «День Сьомий» на DVD. У квітні 2006 року Продюсерський центр «Закрита зона» спільно з компанією «НМК-Трейд» видали документальний фільм для домашнього перегляду.

Анна Константинова – керівник проекту «Відео» компаніі «НМК-Трейд»:
«Спершу, у нас, як компанії-дистрибютора, так і з боку торгівельних мереж було певне побоювання приймати таку незвичну продукцію. Були певні сумніви щодо того, чи потребують глядачі такого продукту. Зважаючи на таку невпевненість, ми взялися видати обмеженний тираж, а представники мереж брали спершу по одному екземпляру. Але вже перший день продажу показав, що фільм купують з неймовірною для документального фільму швидкістю. На  4 день продажу, реалізовано вже 50% тиражу. Найбільше купують в Одесі, Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі. Зважаючи на такий попит, ми вже зараз думаємо про повторний тираж «Дня Сьомого».
 

"Детектор медіа" за інформацією прес-служби Продюсерського центру «Закрита зона».

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
5325
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду