Мінфін обвинувачує найбільші підприємства України в заниженні сум по сплаті податків

29 Березня 2006
0
11297
29 Березня 2006
16:18

Мінфін обвинувачує найбільші підприємства України в заниженні сум по сплаті податків

0
11297
Мінфін обвинувачує найбільші підприємства України в заниженні сум по сплаті податків

Міністерство фінансів обвинувачує найбільші підприємства України в заниженні сум по сплаті податків, що може призвести до невиконання бюджету в першому кварталі поточного року.

"Значне занепокоєння викликає те, що наші компанії почали працювати через офшори. Різко зросла частка експорту, що здійснюється через офшорні зони. Через офшори здійснюється 41% експорту", - сказав Віктор Пинзеник у ході засідання уряду в середу в Києві.

За його словами, Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча (голова правління член СПУ Володимир Бойко) експортує 13% своєї продукції через офшори, корпорація "Індустріальний союз Донбасу" - 63%, Алчевський меткомбінат (ІСД)- 63%, Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського (ІСД) - 70%. 

"Донецьксталь" (71% належить "Укрпромінвесту") проводить через офшори 61% продукції, Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського (42% у групи "Приват")- 74%, Запорізький алюмінієвий комбінат - 82%, Південний гірничо-збагачувальний комбінат - 69%, Побузький феронікелевий завод - близько 100%, "Кримський титан" - 43%, Нікопольський завод нержавіючих труб - 47%.

Також експортує свою продукцію через офшори Алчевський коксохімзавод (Луганська обл.) - 75%, ФК "Дніпро" - 83%, "Юніпласт" (Дніпропетровськ) - 100%, Марганецький ГЗК (Дніпропетровська обл.) - близько 100%, "Ілліч-Сталь" (Донецька обл.) - 100%, ГЗК "Суха Балка" - 30%, "ЮТіСТ" (обоє - Дніпропетровська обл.) - 41%.

Пинзеник також сказав, що більшість платників податків у Дніпропетровській і Донецькій областях "перестали платити податок на прибуток".

За його словами, ЗАТ "Mittal Steel Кривій Ріг" зменшило сплату податку на прибуток у два рази в порівнянні з минулим роком, СєвГЗК - у два рази, Центральний ГЗК (обидва належать СКМ)- у три рази, корпорація "Інтерпайп" - у два рази, Нікопольський завод феросплавів - у дев'ять разів, промислово-виробниче підприємство "Кривбасвибухпром" - у 10 разів, Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча - у 10 разів.

Пинзеник також відзначив, що ризик невиконання бюджету за березень складає 700 млн. грн.

"З податку на прибуток ми оцінюємо невиконання в 1 млрд. грн., з рентної плати за нафту і газовий конденсат - приблизно в 270 млн. грн.", - сказав він.

 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
11297
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду