Підписання коаліційної угоди відкладається
Як стало відомо, підписання коаліційної угоди відкладається. Як повідомив у коментарі заступник голови БЮТ Олександр Турчинов, о 10.00 йому подзвонив Роман Безсмертний і повідомив, що на 10.30 заплановано засідання Політради «Нашої України» , на якому буде розглянуто питання меморандуму. З огляду на це Безсмертний попросив перенести час підписання коаліційної угоди.
В свою чергу Турчинов наголосив у своєму коментарі, що «БЮТ готова до підписання меморандуму у будь-який час, і лише чекає на згоду «Нашої України», яка має назвати час та місце, де відбудеться підписання».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ