Проголосувало вже 50% виборців

26 Березня 2006
0
15312
26 Березня 2006
21:02

Проголосувало вже 50% виборців

0
15312
Проголосувало вже 50% виборців

Голова Центральної виборчої комісії Ярослав Давидович заявляє, що станом на 20.00 можна стверджувати, що в виборах взяли участь більше 50% виборців. Про це він сказав у неділю в інтерв’ю журналістам, повідомляє «proUA».

Давидович також повідомив, що до ЦВК вже надходять результати голосування на закордонному окрузі. Водночас голова ЦВК зазначив, що результати голосування будуть оприлюднені лише після закінчення голосування, тобто після 22.00.

Давидович також наголосив, що до ЦВК серйозних скарг про порушення виборчого законодавства поки не надходило.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
15312
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду