Виборці довіряють теленовинам і телешоу

28 Лютого 2006
0
11576
28 Лютого 2006
15:23

Виборці довіряють теленовинам і телешоу

0
11576
Виборці довіряють теленовинам і телешоу

Виборці значну частину інформації про вибори одержують з теленовин і довіряють їм. Про це свідчать результати опитування Українського інституту соціологічних досліджень ім. Яременка, проведених разом з центром "Соціальний моніторинг" у період з 18 по 22 лютого серед 3056 жителів 172 населених пунктів України.

Як повідомив директор центру "Соціальний моніторинг" Дмитро Дмитрук на прес-конференції у вівторок, за даними дослідження, 94% опитаних інформацію про політичні події в країні черпають з теленовин, 83% їм довіряють.

При цьому найбільшою популярністю користується програма "Подробиці" телеканалу "Інтер" - 64% (довіряють - 54%).

Серед популярних телепрограм також названі шоу "Я так думаю" і "Йду на Ви" (телеканал "1+1"), "Свобода слова" і "Подробно з Кисельовим" ("ICTV"), "Час" ("5 канал").

Значно менше інформації про політичну ситуацію, відповідно до опитування, виборці одержують з газет - 69%, довіряють - 51%. Фаворитами в цьому плані серед преси, відповідно, названі "Факти і коментарі", "Сільські вісті", "Сегодня", "Голос України", "Комуніст".

Значна частина виборців здобуває інформацію з політичної реклами, особливо телевізійної (52%), листівок і буклетів (24%), біг-бордов (23%), радіореклами (20%).

При цьому, як свідчать результати дослідження, більше половини респондентів висловилися про те, що політична реклама усіх без винятку основних гравців парламентських виборів їм "не подобається, дратує".

У той же час, за словами Дмитрука, ефективність роботи агітаторів, що відвідують виборців дома, є низькою. Більшість опитаних заявили, що ці візити ніяк не вплинули на намір голосувати за ту або іншу політичну партію або блок.

Заявлена похибка вибірки приведеного соціологічного дослідження не перевищує 1,83%.

 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
11576
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду