Шариатский суд приговорил датского карикатуриста к смерти

21 Лютого 2006
7453
21 Лютого 2006
12:30

Шариатский суд приговорил датского карикатуриста к смерти

7453
Шариатский суд приговорил датского карикатуриста к смерти

Шариатский суд города Лакхнау штата Уттар-Прадеш на севере Индии приговорил к смерти датского карикатуриста за оскорбление пророка Мухаммеда.

Решение шариатского суда последовало спустя несколько дней после того, как министр по делам хаджа и религиозных меньшинств этого же штата Мухаммад Якуб Куреши объявил награду в размере 11,5 млн долларов за голову датского карикатуриста.

Напомним, что под карикатурами, напечатанными 30 сентября 2005 года в датской газете Jyllands-Posten, стояли имена популярных художников: Клаус Сидэл, Арне Сёренсен, Анетта Карлсон, Педер Бундгаард, Курт Вестергорд, Пуаль Эрик Паулсэн, Расмус Санд Хайер, Дженс Джулиус, Франц Фючсел, Боб Хатценельсон, передает «Newsru.com»

В Индии проходят массовые протесты против карикатур на пророка Мухаммеда, опубликованных в датских СМИ и перепечатанных в ряде западных газет.

На днях в Лакхнау прошло массовое шествие протеста с требованием прекратить контакты с Данией и отменить визит президента США Джорджа Буша, сопровождавшееся сжиганием датского флага и куклы, символизирующей президента Соединенных Штатов.

 

Саудовская молодежная газета поплатилась за карикатуры 

Шведам не дали напечатать карикатуры на пророка class="newsdate_a">

“Карикатурна війна”: карикатурне висвітлення?

Нігерія залучилась до "карикатурного скандалу": в результаті заворушень загинуло 15 людей

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7453
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду