В Києві відбувся семінар з питань редакційної політики

20 Січня 2006
0
10627
20 Січня 2006
15:04

В Києві відбувся семінар з питань редакційної політики

0
10627
В Києві відбувся семінар з питань редакційної політики

 

Сьогодні в Києві в приміщенні товариства «Знання» пройшов координаційний семінар щодо організації подальшої роботи по запровадженню угод про редакційну політику медіа.  Регіональні журналісти розповіли, що зараз їх редакції перебувають на різних стадіях підписання угоди щодо засад редакційної політики із власниками.

Під час семінару, участь в якому взяли журналісти Києва, Львова, Рівного, Запоріжжя та Тячева (Закарпатська область), голова НМПУ Сергій Гузь обговорив із делегатами від центральних і регіональних ЗМІ кроки, що на даному етапі потрібно зробити для реалізації проекту «Впровадження регулювання редакційної політики у електронних та друкованих ЗМІ України». Нагадаємо, що перші етапи – відбір пілотних регіонів та проведення тренінгів з редакційної політики в п’яти регіонах України вже позаду. На сьогоднішній день продовжується формування необхідних документів та інформаційна кампанія. В перспективі – проведення переговорів із власниками ЗМІ та узгодження підготовлених документів, надання консультацій українськими та британськими експертами, і, в результаті, підписання угод про редакційну політику в окремих редакціях-учасниках проекту.

 

Журналісти, що приїхали для участі в семінарі,  повідомили, що кожна редакція знаходиться на різних стадіях підготовки підписання редакційних кодексів: одні вже розпочали перший етап переговорів із своїми керівниками, а інші тільки мають намір включитися у цей процес і ще не виписали проект засад, з яким можна буде вести подальшу роботу. Тому учасники цього заходу мали змогу обмінятися досвідом та отримати практичні відповіді на виниклі запитання. Зокрема, Сергій Гузь розповів як підготувати текст «Засад редакційної політики» та не менш важливої угоди «Про засади редакційної політики», як підготуватися та організувати переговори з власниками  та менеджментом ЗМІ, як підписувати документи та інше. Також, враховуючи поточну ситуацію, учасники спланували проведення подальших заходів – визначились з місцем та датою приїзду експертів, які нададуть необхідні консультації та допоможуть у проведенні переговорів.

 

Цей семінар, відбувся в рамках спільного проекту Незалежної медіа-профспілки України  і Національної спілки журналістів Великобританії та Ірландії, який за підтримки Посольства Великобританії в Україні розпочався у жовтні минулого року.

 Галина Ширшик, "Детектор медіа"

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
10627
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду