Чи братиме Україна участь у Другому Всесвітньому Самміті ООН з питань розвитку інформаційного суспільства?

21 Жовтня 2005
0
455
21 Жовтня 2005
16:06

Чи братиме Україна участь у Другому Всесвітньому Самміті ООН з питань розвитку інформаційного суспільства?

0
455
Чи братиме Україна участь у Другому Всесвітньому Самміті ООН з питань розвитку інформаційного суспільства?
21 жовтня 2005 р. у приміщенні „УНІАН” відбулася прес-конференція Фонду „Інформаційне суспільство України”, на якій було представлено Відкритий лист до Президента України. У листі Фонд висловив занепокоєння щодо ситуації, яка склалася з приводу участі України у Другому Всесвітньому Самміті ООН з питань розвитку інформаційного суспільства (Туніс, 16-18 листопада 2005); а також щодо створення Національного підготовчого комітету. Головною метою листа є привернення уваги Президента та громадськості до проблем, з якими стикається Україна на шляху інтеграції до світових процесів розвитку інформаційного суспільства.

З листа до Президента України: ”Фонд „Інформаційне суспільство України”, який брав участь у представленні України під час Першої Фази ВСІС, знову отримав запрошення від організаторів ВСІС. Адже під час Першої Фази Самміту Україна взяла на себе зобов’язання представити у 2005 році „Національну стратегію розвитку Інформаційного суспільства України”.

Втім, Фонд у своїй ініціативі зіткнувся з безпрецедентною байдужістю уряду до громадськості та експертного середовища. Починаючи з квітня, Фондом було відправлено офіційні листи до Секретаріату Президента України, Міністерства транспорту та зв’язку, та до Кабінету Mіністрів України з пропозицією обговорити нагальні питання представлення України в Тунісі. Але жодної відповіді на запитання не було отримано, а дата подачі підтвердження заявки закінчується сьогодні”.

У листі, зокрема, наголошується, що відсутність України або її непідготовлене представлення на Другій Фазі Самміту ООН негативно вплине на міжнародний імідж нашої країни і в подальшому, ймовірно, завадить Україні долучитися до світових процесів розвитку інформаційного суспільства. „Якщо Україна не буде представлена у Тунісі, то про вступ у ЄС не може бути й мови”, - сказала "ТК" Леся Березовець, голова правління фонду „Інформаційне суспільство України” .

Враховуючи ці обставини, Фонд пропонує Президенту у триденний строк визначити чи необхідне Україні залучення до світових процесів розвитку інформаційного суспільства, участь у Всесвітньому Самміті ООН та реалізація взятих на себе зобов’язань під час Першої Фази Всесвітнього Самміту в Женеві. (2003 рік).

Ольга Денисенко, "Детектор медіа"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
455
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду