Журналістська конференція “Прозора редакційна політика та професійна етика”анонс
Як повідомляє прес-служба Незалежної медіа-профспілки України, конференція пройде у Києві 21 вересня 2005 р. Її співорганізаторами є Національна спілка журналістів України, Комісія з журналістської етики та Незалежна медіа-профспілка Україна за підтримки Міжнародної федерації журналістів.
На обговорення виносяться такі питання:
1. Етика у висвітленні виборчої кампанії. Досвід попередніх виборів. Як уникнути взаємних нападів журналістів під час виборів?
2. Виклики нової виборчої кампанії: адмінресурс та непрозора власність в ЗМІ.
3. Незалежна редакційна політика – що змінилось за 8 місяців, куди рухатись далі?
4. Роздержавлення ЗМІ та створення Суспільного (громадського) мовлення: як це зробити в інтересах суспільства?
5. Що можна зараз зробити на рівні регіонів, як налагодити дієву співпрацю по цих напрямках між різними журналістськими організаціями?
Участь у дискусії братимуть участь голова НСЖУ – Ігор Любченко, голова Комісії журналістської етики – Володимир Мостовий, головний редактор „Української правди” – Олена Притула, президент „Академії української преси” – професор Валерій Іванов, член Комісії журналістської етики – медіа-юрист Тетяна Котюжинська, віце-президент НТКУ – Андрій Шевченко, головний редактор "Детектор медіа" - Наталя Лігачова та інші провідні медіа-експерти.
Організатори конференції мають намір підбити підсумки розвитку української журналістики за останній рік та розробити спільний план дій щодо відстоювання свободи слова, невтручання в редакційну політику, роздержавлення ЗМІ та створення суспільного мовлення в Україні.
Час роботи конференції – з 11:00 до 15:00 21 вересня 2005 р. Початок реєстрації учасників – о 10.30.
Місце проведення конференції – Національний університет “Києво-Могилянська Академія”, Культурно-мистецький центр (біля 4 корпусу), 3 поверх.
Адреса - вул. Іллінська, 9. Найближча станція метро – „Контрактова площа”.
До участі в конференції запрошуються журналісти та громадські організації, що цікавляться перерахованими аспектами сучасної журналістики.
За більш детальною інформацією можна звернутися в НМПУ за тел. (044) 537-2003, 289-7197, або електронною поштою vynnychuk@profspilka.org.ua
За інформацією прес-служби НМПУ
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ