Журналістська конференція “Прозора редакційна політика та професійна етика”анонс

13 Вересня 2005
658
13 Вересня 2005
16:19

Журналістська конференція “Прозора редакційна політика та професійна етика”анонс

658
Журналістська конференція “Прозора редакційна політика та професійна етика”анонс
Як повідомляє прес-служба Незалежної медіа-профспілки України, конференція пройде у Києві 21 вересня 2005 р. Її співорганізаторами є Національна спілка журналістів України, Комісія з журналістської етики та Незалежна медіа-профспілка Україна за підтримки Міжнародної федерації журналістів.

На обговорення виносяться такі питання:

1. Етика у висвітленні виборчої кампанії. Досвід попередніх виборів. Як уникнути взаємних нападів журналістів під час виборів?

2. Виклики нової виборчої кампанії: адмінресурс та непрозора власність в ЗМІ.

3. Незалежна редакційна політика – що змінилось за 8 місяців, куди рухатись далі?

4. Роздержавлення ЗМІ та створення Суспільного (громадського) мовлення: як це зробити в інтересах суспільства?

5. Що можна зараз зробити на рівні регіонів, як налагодити дієву співпрацю по цих напрямках між різними журналістськими організаціями?

Участь у дискусії братимуть участь голова НСЖУ – Ігор Любченко, голова Комісії журналістської етики – Володимир Мостовий, головний редактор „Української правди” – Олена Притула, президент „Академії української преси” – професор Валерій Іванов, член Комісії журналістської етики – медіа-юрист Тетяна Котюжинська, віце-президент НТКУ – Андрій Шевченко, головний редактор "Детектор медіа" - Наталя Лігачова та інші провідні медіа-експерти.

Організатори конференції мають намір підбити підсумки розвитку української журналістики за останній рік та розробити спільний план дій щодо відстоювання свободи слова, невтручання в редакційну політику, роздержавлення ЗМІ та створення суспільного мовлення в Україні.

Час роботи конференції – з 11:00 до 15:00 21 вересня 2005 р. Початок реєстрації учасників – о 10.30.

Місце проведення конференції – Національний університет “Києво-Могилянська Академія”, Культурно-мистецький центр (біля 4 корпусу), 3 поверх.

Адреса - вул. Іллінська, 9. Найближча станція метро – „Контрактова площа”.

До участі в конференції запрошуються журналісти та громадські організації, що цікавляться перерахованими аспектами сучасної журналістики.

За більш детальною інформацією можна звернутися в НМПУ за тел. (044) 537-2003, 289-7197, або електронною поштою vynnychuk@profspilka.org.ua

За інформацією прес-служби НМПУ
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
658
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду