Пікетувальники з „Президентського вісника” домоглися переговорів в з керівником ДУСу Тарасюком

30 Серпня 2005
655
30 Серпня 2005
12:34

Пікетувальники з „Президентського вісника” домоглися переговорів в з керівником ДУСу Тарасюком

655
Пікетувальники з „Президентського вісника” домоглися переговорів в з керівником ДУСу Тарасюком
Журналісти газети „Президентський вісник” за підтримки Київської незалежної профспілки домоглися переговорів з керівником Державного управління справами Ігорем Тарасюком. Переговори щодо погашення більш як піврічної заборгованості працівникам „Вісника” відбудуться завтра о 10.00. Права колективу редакції відстоюватимуть представники Незалежної медіа-профспілки України та Київської незалежної медіа-профспілки.

Домовленість про переговори стала результатом пікетування Державного управління справами 30 серпня, що провели журналісти „Президентського вісника”. Більше двадцяти працівників редакції та профспілковців протестували проти порушення їх трудових прав та вимагали погасити заборгованість із зарплати при ліквідації видання. Ситуація погіршується тим, що крім заборгованості із зарплати, накопичуються невиплати у фонди (Пенсійний фонд, Фонд допомоги по безробіттю тощо). Через це звільнені працівники «ПВ» не можуть отримати матеріальну допомогу в центрі зайнятості, оформити пенсії.

Пікетувальники скандували „Тарасюк – пустий звук”, «Досить квоктати – давайте зарплати!”, „Ганьба!”, „Соціальний захист журналістів – президентська мильна булька?!”. Через годину до журналістів вийшли представники ДУСу, а потім і сам керівник Ігор Тарасюк. Він пообіцяв, що завтра на переговорах буде присутній представник з Міністерства фінансів, який роз’яснить, чому обіцяні кошти так і не надійшли на рахунок редакції.

Нагадаємо, що законопроект про зміни до державного бюджету, ухвалений Верховною Радою і підписаний Президентом, передбачає відновлення фінансування "Президентського вісника" й бюлетеня „Президентський контроль” в обсязі 500 тис. гривень, які й планувалося витратити на погашення заборгованості.

Замість того, щоб дати вказівку про переведення коштів на рахунок редакції, ДУС зобов’язав голову ліквідаційної комісії та головного редактора «ПВ» п.Шарова «заднім числом» зробити перерахунок зарплат працівникам газети за лютий-серпень 2005 р. Таким чином журналістам мають зменшити суму заборгованості за сім місяців - до двох третин від ставки.

Київська незалежна медіа-профспілка вважає, що розрахунок з журналістами газети «Президентський вісник» не був проведений вчасно з вини керівництва Державного управління справами та через непрофесійну роботу його співробітників. Оскільки попередні намагання профспілки провести прямі переговори з керівником Державного управління справами Ігорем Тарасюком були проігноровані, КНМП звернулася до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за фактом порушення термінів виплати заборгованості із заробітної плати та порушення конституційних прав працівників газети „Президентський вісник”.

За інформацією прес-служби КНМП

Читайте також:

Працівники "Президентського вісника" вимагають виплати заборгованості

КНМП вимагає порушити кримінальну справу щодо невиплати заборгованості по зарплаті журналістам „Президентського вісника”

Медіа-профспілка вимагає переговорів з керівником ДУСу Тарасюком з приводу виплати заборгованостей журналістам „Президентського вісника”

Тарасюк: конфлікту інтересів навколо "Президентського вісника" немає

Ющенко официально ликвидировал издания "Президентский вестник" и "Президентский контроль"

Медіа-профспілка прийме участь у ліквідації "Президентського вісника"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
655
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду