Відзнято фільм про умови праці українських гірників

19 Серпня 2005
734
19 Серпня 2005
11:34

Відзнято фільм про умови праці українських гірників

734
Відзнято фільм про умови праці українських гірників
Про умови праці гірників, які нелегально видобувають вугілля на закинутих шахтах Донбасу, європейській громадськості незабаром розповість фільм “Смерть робітника” (Workingman¢s Death). Попередній показ нової документальної стрічки австрійського режисера Міхаеля Ґлавоґера відбувся в четвер у німецькій столиці. А на початку вересня її буде представлено на кінофестивалі у Венеції. Докладніше Євген Тейзе:

"Фільм складається з 6 частин, кожна з яких оповідає про тяжку, ризиковану і низькооплачувану працю робітників у різних країнах. Один розділ стрічки присвячено гірникам Східної України, які нелегально працюють у закинутих шахтах – так званих “копанках”. За задумом автора, фільм має на меті привернути увагу європейських політиків і громадськості до жахливих умов, за яких у ХХІ столітті працюють мільйони людей у всьому світі. Голова Союзу профспілок Німеччини Міхаель Зоммер, після перегляду фільму зізнався, що найбільше його здивувала соціальна ситуація в українському Донбасі: “Я глибоко вражений сюжетами фільму. Дивлячись на українські реалії, я сказав собі: поглянь, це та країна, яка вже незабаром хоче бути членом ЄС. Це Європа”, - ділиться враженнями Зоммер. Коментуючи побачене, голова Соціал-демократичної партії Німеччини Франц Мюнтерферінг наголосив, що ФРН та інші індустріально розвинені країни мають, наскільки це можливо, передати фахове знання і сучасні технічні розробки регіонам, де щодня гинуть робітники."

Deutsche Welle
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
734
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду