М.Томенко про "Український формат": Коли представники шоу-бізнесу будуть прямо пов’язані з медіа, українська культура зможе стати масовою та популярною

21 Липня 2005
0
530
21 Липня 2005
14:15

М.Томенко про "Український формат": Коли представники шоу-бізнесу будуть прямо пов’язані з медіа, українська культура зможе стати масовою та популярною

0
530
М.Томенко про "Український формат": Коли представники шоу-бізнесу будуть прямо пов’язані з медіа, українська культура зможе стати масовою та популярною
Про це сказав сьогодні Микола Томенко на прес-конференції, присвяченій початку нового Національного музичного проекту з підтримки молодих виконавців „Український формат”, повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра.

Він зазначив, що „єдиним виходом із ситуації, що склалась в українському шоу-бізнесі і, зокрема, на українських радіостанціях, є поєднання зусиль всіх мас-медіа, музичних виконавців та влади”.

Микола Томенко вважає, що „Останнім часом українські „зірки” як музики, так і спорту почали проявляти суспільну активність. Вони розуміють, що їхній статус вимагає працювати не тільки на себе, а передовсім – на власну країну. З іншого боку, важлива підтримка цих ініціатив і засобами масової інформації. Сьогодні не лише FM-радіо, а й телеканали та газети мають докласти зусиль для розвитку української культури. Ця співпраця буде корисною як для українських виконавців, так і для медіа, а головне – для всіх українців”. Він підкреслив, що „лише коли представники шоу-бізнесу будуть прямо пов’язані з медіа, українська культура зможе стати масовою та популярною”.

На думку Миколи Томенка, проект „Український формат” – це один з перших кроків, який зробили радіостанції назустріч українським виконавцям. Проте, він має сподівання, що відбір наступних молодих виконавців, які братимуть участь у проекті, відбуватиметься більш демократичним шляхом, з урахуванням смаків та думки слухачів. Він вважає, що визначати нових майбутніх „зірок” мають не керівники радіостанцій, а громадяни України.

Довідка. Національний музичний проект з підтримки молодих виконавців “Український формат” розпочався 21 липня. Щомісяця чотири українські радіомережі, які є засновниками проекту (“Радіо Люкс FM” , “Європа плюс Україна”, “Хіт FM Україна” та “Русское Радіо Україна”) включатимуть до своєї ротації 8 молодих виконавців, що співають українською мовою. Результати першого етапу будуть представлені на 24 серпня на гала-концерті в Києві.

за інф. прес-служби Миколи Томенка
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
530
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду