Чим відрізняється абдомінопластика від ліпосакції живота

21 Лютого 2025
285
21 Лютого 2025
16:12

Чим відрізняється абдомінопластика від ліпосакції живота

285
Ліпосакція живота та абдомінопластика – це два різні хірургічні втручання, що спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду живота. Попри те, що обидві процедури виконуються в зоні живота, вони мають різні цілі та підходи.
Чим відрізняється абдомінопластика від ліпосакції живота

Особливості абдомінопластики

Метою абдомінопластики є поліпшення зовнішнього вигляду живота за допомогою видалення надлишків шкіри та жирової тканини. Також процедура передбачає підтяжку шкіри живота. Існує кілька видів цієї операції: класична, розширена, а також мініабдомінопластика живота.

Серед показань до процедури:

  • надлишок шкіри й жирової тканини в ділянці живота, який не піддається корекції за допомогою дієт і фізичних вправ;

  • розтяжки на шкірі живота, які з'явилися після вагітності або значного зниження ваги;

  • розбіжність м'язів черевного преса (діастаз), яка може призвести до випинання живота;

  • рубці на шкірі живота, які залишилися після операцій.

Абдомінопластика проводиться під загальним наркозом і триває від 2 до 5 годин. Під час операції хірург робить розрізи на шкірі живота, видаляє надлишки тканини та підтягує м'язи. Потім накладаються шви та встановлюються дренажі для відтоку рідини. Повне відновлення після процедури може зайняти кілька місяців.

Результати абдомінопластики зазвичай зберігаються протягом довгих років за умови, що пацієнт підтримує стабільну вагу й веде здоровий спосіб життя. 

Особливості ліпосакції 

За допомогою цієї процедури можна відкачати жир із живота. Операція допомагає поліпшити контури тіла, зробити живіт більш плоским і підтягнутим, а також позбутися локальних жирових відкладень, які не піддаються корекції за допомогою дієт і фізичних вправ.

Показання до ліпосакції низу живота:

  • надлишок жирової тканини в ділянці живота, яку не вдається усунути консервативними методами;

  • локальні жирові відкладення, які псують фігуру й не піддаються корекції;

  • бажання поліпшити контури тіла та зробити живіт більш плоским і підтягнутим.

Ліпосакція живота може виконуватися класичним операційним методом або лазером. На відміну від абдомінопластики, ця операція може проводитися як під місцевою, так і під загальною анестезією. Період відновлення після процедури, як і після підтяжки живота, триває кілька місяців.

Результати ліпосакції зазвичай стають помітними через кілька місяців після операції, коли спадають набряки, а також шкіра повністю заживає. Живіт стає більш плоским і підтягнутим, а контури тіла поліпшуються.

Вибір між ліпосакцією та абдомінопластикою залежить від ваших індивідуальних потреб і цілей. Якщо у вас є надлишок жирової тканини, але шкіра еластична, то підійде ліпосакція. Якщо ж у вас є надлишок шкіри, розтяжки або розходження м'язів живота, то рекомендується проведення абдомінопластики. У деяких випадках ці дві процедури пластики на животі можуть бути виконані спільно для досягнення найкращого результату, який багато в чому залежить від досвіду та кваліфікації лікаря. Тому важливо ретельно підійти до вибору фахівця й довіритися досвідченим хірургам клініки Certus. Вони виконують операції будь-якої складності, зокрема ліпосакцію, в Києві. Висока кваліфікація, сучасне обладнання й індивідуальний підхід гарантують досягнення бажаного результату. 

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
285
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду