"Бульвар" пішов шляхом більшовицької "Правды",

25 Квітня 2005
0
624
25 Квітня 2005
19:56

"Бульвар" пішов шляхом більшовицької "Правды",

0
624
"Бульвар" пішов шляхом більшовицької "Правды",
Редакція щотижневої газети "Бульвар" з 21 квітня припинила свій випуск. Про це головний редактор тижневика Дмитро ГОРДОН повідомив організації-партнери, що займаються розповсюдженням газети.

Водночас, як повідомили УНІАН в редакції "Бульвару", у продажу з`явиться нова, нещодавно зареєстрована, газета – "Бульвар Гордона". За словами керівника відділу розповсюдження Петра ПІНЧУКА, договір на розповсюдження тижневика "Бульвар" справді розірвано, але вже починаючи з завтрашнього дня на розкладках у приватних розповсюджувачів продаватиметься "Бульвар Гордона", а після цього нова газета почне продаватись в кіосках "Укрдруку".

Як повідомлялось раніше, тижневик "Бульвар" програв два судових позови "Експрес-газеті" за несанкціоноване використання її публікацій і має виплатити понад 600 тис. грн.

Цікаво, що використана "Бульваром" схема не нова: орган РСДРП(б) газета «Правда» була закрита 5 (18) липня 1913 р. і вийшла знову під назвою «Рабочая Правда» 13 (26) липня. 1 (14) серпня була закрита, але в той же день вийшла під новою назвою - «Северная Правда», яка 7 (20) вересня була також заборонена. Замість неї через чотири дні вийшла «Правда труда», закрита 9 (22) жовтня; її змінила «За правду», закрита 5 (18) грудня. Потім виходила «Пролетарская Правда», закрита 21 січня (3 лютого) 1914. Наступного дня її змінив «Путь Правды», закритий 21 травня (3 червня). У той же день вийшов «Робітник», який був перетворений на тижневик, а щоденна газета стала виходити з 23 травня (5 червня) під назвою «Трудовая Правда». Остання була закрита перед Першою світовою війною - 8 (21) липня 1914. Під час війни виходила «Окопная Правда». З 5 (18) березня 1917, «Правда» виходила як офіційний орган ЦК більшовиків, зазнавала переслідування і вимушена була знову міняти назви. Після розгрому друкарні та редакції «Правды» 5 (18) липня наступного дня вийшов «Листок Правды». Його змінили «Рабочий и солдат», потім «Пролетар», «Рабочий» і нарешті «Рабочий путь», що виходив з 3 (16) вересня по 26 жовтня (8 листопада) 1917 року.

UNIAN

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
624
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду