НТКУ: Квитки на півфінал та фінал "Євробачення" в касах будуть.
У зверненні далі йдеть, що "за домовленістю з Європейською мовною спілкою (ЄМС), 21 березня 2005 року третину квитків на півфінал та фінал було виставлено на продаж через Інтернет на сайтах www.eurovision2005.in.ua та www.olvia.com.ua , і всі ці квитки були продані.
Як пояснює прес-служба конкурсу: "Ситуація з квитками на сьогодні виглядає наступним чином. Квитків на фінал (21 травня 2005 року): продано через Інтернет 2248, 1900 квитків буде безоплатно передано офіційним делегаціям, міжнародним та національним спонсорам, дипломатичному корпусу, медіа-партнерам, Національному олімпійському комітету, а також учасникам півфіналу, які не вийшли до фіналу. Передача цих квитків відбудеться відповідно до угод НТКУ з ЄМС, міжнародними спонсорами та національними партнерами.
Для забезпечення промо-акцій міжнародними спонсорам та національним партнерам відповідно до спонсорських угод на платній основі виділяється близько 1100 квитків. Ці квитки будуть безкоштовно розподілятися серед громадян України, які візьмуть участь в акціях та розіграшах".
За інф. прес-служби ПК "Євробачення"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ








