В Чигирині може з’явитися відновлена резиденція гетьмана Богдана Хмельницького та Президента Віктора Ющенка

21 Лютого 2005
0
726
21 Лютого 2005
11:05

В Чигирині може з’явитися відновлена резиденція гетьмана Богдана Хмельницького та Президента Віктора Ющенка

0
726
В Чигирині може з’явитися відновлена резиденція гетьмана Богдана Хмельницького та Президента Віктора Ющенка
У неділю, 20 лютого, віце-прем’єр-міністр України Микола Томенко разом з головою Черкаської облдержадміністрації Олександром Черевком відвідали Національний історико-культурний заповідник “Чигирин”. Основним питанням дискусії під час цієї робочої поїздки була необхідність якнайшвидшого відновлення резиденції Богдана Хмельницького в місті Чигирин.

Під час ознайомлення з підготовкою до відбудови резиденції українського гетьмана обговорювалась можливість функціонально використовувати відновлену резиденцію як резиденцію Президента України Віктора Ющенка. На думку Миколи Томенка, цілком можливим, необхідним і навіть знаковим є поєднання місця, де гетьман війська запорізького Богдан Хмельницький зустрічав послів, з тим, щоб у відновлених приміщеннях цієї резиденції Президент України міг проводити свої зустрічі з представниками іноземних делегацій. В той же час, за словами віце-прем’єра, не слід робити з відновленої резиденції Хмельницького “закриту” резиденцію Президента України. “Вона має бути відкритою для відвідування всіх туристів, які приїжджатимуть до Чигирина”, - вважає Микола Томенко.

За його словами, ідея функціонального використання резиденції гетьмана Богдана Хмельницького ще потребує обов’язкового обговорення істориками та експертами, але на сьогодні вже є готовність розпочати відбудову бастіону Дорошенка, що складає частину Чигиринської фортеці XVII ст., та інших історичних місць заповідника „Чигирин”.

Також під час перебування на Черкащині, Микола Томенко разом з Олександром Черевком, черкаським мером Анатолієм Волошиним та місцевими архітекторами внесли корективи в попередній план реконструкції площі біля обласної філармонії та розміщення пам’ятника відомому українському поетові Василю Симоненку.

Подано за прес-службою Томенка
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
726
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду