К отравлению Ющенко причастен Павловский?

16 Лютого 2005
0
465
16 Лютого 2005
10:35

К отравлению Ющенко причастен Павловский?

0
465
К отравлению Ющенко причастен Павловский?
"5 канал" сообщает, что во вторник вечером передал следователям Генеральной прокуратуры Украины пленки с записью телефонного разговора, в котором якобы сотрудники российской ФСБ говорят о том, что идея отравить Виктора Ющенко принадлежит кремлевскому политтехнологу Глебу Павловскому.

Запись якобы имевшей место телефонной беседы двух сотрудников ФСБ была обнародована 23 декабря 2004 года в программе Владимира Арьева "Закрытая зона" на "5 канале". - передает "Интерфакс-Украина".

Как заявил в эфире во вторник сам В.Арьев, пленки с этой записью просто принесли в редакцию.

В аутентичности пленок автор программы не сомневается, ссылаясь на личную беседу с одним из фигурантов телефонного разговора, фамилию которого журналист пока сообщил только следователям.

В.Арьев также сообщил, что недавно у него состоялся разговор с генеральным прокурором Святославом Пискуном, люди которого также приходили в офис "5 канала".

Interfax
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
465
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду