Догляд за натяжними стелями: поради та рекомендації
Натяжні стелі - не лише естетичний елемент вашого інтер’єру, а й практичний, що за належного догляду можуть слугувати вам довгі роки. І сьогодні ми розповімо, як правильно доглядати за натяжними стелями, щоб вони залишались в чудовому вигляді аж до наступного вашого ремонту. А натяжна стеля ціна Київ якої вас приємно здивує, дозволить змінити інтер’єр за бажанням значно швидше.
Очищення та догляд
Натяжні стелі, за умови їх правильного встановлення, мають гладку поверхню, яку достатньо протирати м’якою тканиною, щоб запобігти накопиченню пилу. Ідеально підійде мікрофібра, яка не залишає слідів і добре видаляє забруднення. Важливо уникати абразивних засобів, які можуть подряпати поверхню.
Щодо засобів для очищення, найкращим вибором будуть спеціальні засоби для миття натяжних стель або звичайний мильний розчин. Варто уникати продуктів з високим вмістом спирту, ацетону або інших агресивних хімічних речовин, оскільки вони можуть пошкодити структуру стелі, залишаючи на ній плями або навіть руйнуючи матеріал. Якщо у вас глянцева стеля, для додаткового блиску можна використовувати засоби для миття вікон без аміаку.
Після завершення миття (якщо ви усували більш складні забруднення), слід насухо витерти стелю, щоб запобігти появі розводів та слідів, що зіпсують естетичний вигляд стелі, особливо на глянцевому матеріалі.
Усунення пошкоджень
Мікротріщини або подряпини, що можуть утворитися за неналежного догляду чи багатьох сторонніх факторів, можна усунути самостійно за допомогою спеціальних клеїв, які вам можуть порадити консультанти. Якщо ж раптом сталась прикра ситуація і натяжна стеля має значне пошкодження, то для запобігання серйозним пошкодженням або руйнуванню великої ділянки стелі, варто негайно звернутися за допомогою до професіоналів.
Збереження естетичного вигляду
Щоб натяжні стелі довго зберігали свій естетичний вигляд, важливо дотримуватися кількох простих правил:
- По-перше, уникайте сильних температурних перепадів у приміщенні, де встановлені стелі. Хоча сучасні матеріали досить стійкі до температурних коливань, постійне нагрівання або охолодження можуть негативно позначитися на їхній структурі.
- По-друге, запобігайте перебуванню гострих предметів поблизу натяжних стель, які можуть їх подряпати або навіть порізати.
- По-третє, слідкуйте за належним кондиціюванням повітря та рівнем вологості, щоб запобігти появі цвілі (вона може залишати на матеріалі стійкі плями, а засоби проти цвілі доволі агресивні).
- По-четверте, уникайте перегріву точок освітлення, що вбудовані в таку стелю.
Дотримання простих правил дозволить вам насолоджуватися вашою натяжною стелею впродовж довгих років.