Ролі ЗМК у формуванні інформаційного суспільства в Україні була присвячена конференція, проведена Фондом "ІСУ"

9 Лютого 2005
0
1382
9 Лютого 2005
10:02

Ролі ЗМК у формуванні інформаційного суспільства в Україні була присвячена конференція, проведена Фондом "ІСУ"

0
1382
Ролі ЗМК у формуванні інформаційного суспільства в Україні була присвячена конференція, проведена Фондом "ІСУ"
8 лютого в Інституті журналістики відбулася науково-практична конференція „Роль мас-медіа у формуванні інформаційного суспільства”. Як повідомляла "Детектор медіа", організаторами конференції виступили Фонд „Інформаційне Суспільство України” та Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У конференції взяли участь директор Інституту журналістики Володимир Різун, Президент Фонду „Інформаційне Суспільство України” Андрій Колодюк, директор програм громадянського суспільства Фонду „Європа ХХІ” Галина Усатенко, видавець ВД „СофтПрес” Елліна Шнурко-Табакова, Президент Академії Української Преси Валерій Іванов, журналісти, викладачі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту міжнародних стосунків Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянської Академії, представники громадських організацій України.

Підкреслюючи, що саме зараз відбувається формування інформаційної свідомості громадян України, учасники формулювали визначення інформаційного суспільства. "Окремо наголошувалося, що інформаційне суспільство є набагато ширшим поняттям, ніж просто „інформаційні технології”, адже ІТ є лише інфраструктурою інформаційного суспільства, - сказано в прес-релізі конференції".

Андрієм Колодюком було визначено дві основні ролі ЗМК у формуванні інформаційного суспільства: "заохочення проведення суспільного діалогу щодо розвитку інформаційного суспільства та інформування про складові інформаційного суспільства у практичній площині".

Учасники конференції також наголосили на недостатній увазі, що приділяється зараз громадсько-політичними виданнями розвиткові інформаційного суспільства в Україні.

Учасники конференції підкреслили необхідність збереження національних особливостей у процесі інтеграції. І зауважили, що цілі ЗМК і Держави мають взаємно співпадати.

"Детектор медіа",за інф.Фонду "ІСУ"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
1382
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду