1 лютого 2005 року засновано Інститут медіа права,

2 Лютого 2005
0
524
2 Лютого 2005
15:53

1 лютого 2005 року засновано Інститут медіа права,

0
524
1 лютого 2005 року засновано Інститут медіа права,
Інститут є громадською організацією, яка сприятиме розвитку медіа права та утвердженню демократичних стандартів свободи слова та доступу до інформації в Україні шляхом залучення до реформування законодавства, розвитку науки та навчальних дисциплін.

Новостворений Інститут планує активно долучитися до обговорення та вироблення пропозицій щодо вирішення актуальних проблем у медіа сфері, зокрема до таких питань як створення суспільного мовлення, роздержавлення преси, вироблення нової інформаційної політики держави, оцінка ефективності діяльності органів державної влади в інформаційній сфері, ухвалення нових законодавчих актів, що регламентують діяльність ЗМІ. Інститут здійснюватиме постійний моніторинг законодавчих пропозицій, які надходять на розгляд Верховної ради України та вироблятиме до них рекомендації з урахуванням світових та європейських стандартів у галузі свободи вираження поглядів. Окремим завданням Інституту медіа права буде запровадження вивчення у навчальних закладах, що готують журналістів та юристів, навчальних дисциплін з медіа права та інформаційного права. Інститут тісно співпрацюватиме у реалізації своїх завдань як з українськими, так і з провідними міжнародними організаціями у галузі захисту свободи слова та захисту прав журналістів.

Інститут медіа права засновано юристами, які спеціалізуються на питаннях медіа права та інформаційного права, за сприяння проекту У-Медіа Інтерньюз Нетворк, що фінансується Агентством з міжнародного розвитку США. Директором Інституту медіа права обрано Тараса Шевченка - випускника юридичного факультету Київського національного університету. Тарас Шевченко вивчав права людини у Бірмінгемському університеті (2002 рік) та медіа право в Оксфордському університеті (2003 рік). Понад три роки спеціалізується на питаннях медіа права як юрист Інтерньюз. Викладає медіа право в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
524
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду